Robert Lewandowski od wielu lat ciężko pracuje, aby odnosić sukcesy. Jego dzieciństwo sprzyjało rozwojowi sportowemu, dzięki czemu mógł sobie pozwolić na regularne treningi.

Prężnie rozwinięta kariera niebawem się zakończy?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Jego kariera sportowa rozwinęła się bardzo szybko, a obecnie stanowi najważniejszą postać zespole Bayern Monachium. Jest również kapitanem polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Robert Lewandowski nie ogranicza się tylko do odnoszenia sukcesów na murawie, jest bardzo aktywny również w branży reklamowej, udziela licznych wywiadów i prężnie działa na social mediach.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Ostatni wywiad, jakiego udzielił jednemu z magazynów mocno zaskoczył opinię o publiczną. Okazuje się, że światowej klasy piłkarz postanowił poważnie pomyśleć o przejściu na emeryturę. Jak zdradził, już od dłuższego czasu pieczołowicie przygotowuje się do tego - Mam wiele opcji, do których zacząłem przygotowywać się jako piłkarz już w wieku 27 lat. W tej chwili nie mogę ci powiedzieć, czy będę trenerem, czy nie. W tej chwili nie chce nim być, ale może po 2-3 latach, kiedy przejdę na emeryturę, będę za tym tęsknić, za szatnią. Przygotowuję się, wybiorę najlepszą opcję, a przede wszystkim taką, która mnie uszczęśliwi.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez FOOT | 5 (@profoot5)

Media nie poznały jeszcze konkretnej daty ostatecznego opuszczenia przez Roberta Lewandowskiego murawy piłkarskiej. Wiadoma jest jednak, że sportowiec ma wiele możliwości zarobkowania, gdyż jako jeden z najlepszych na świecie piłkarzy może w przyszłości zająć się trenowaniem innych zawodników, a z jego zacięciem biznesowym z pewnością zrealizuje się jako biznesmen.

O tym sie mówi: Joanna Koroniewska straciła wszystko, co tam miała. Zapomniała o bardzo ważnej czynności. O co chodzi

Zerknij: Serialowy Marian Paździoch doczekał się pięknego miejsca spoczynku. Jak ono teraz wygląda