Jak podaje portal "Pomponik", niedawno książę William podjął niezwykle ważną decyzję dotyczącą jego pierworodnego syna, księcia Georga. Niestety jego wybór może nie spodobać się panującej obecnie monarchinii. O co chodzi?

Następcy tronu

Obecnie w kolejce do brytyjskiego tronu książę William zajmuje drugą, a jego syn George trzecią pozycję. Najstarsza pociecha księcia Williama i księżnej Kate ma już 8 lat i każdy moment jego życia od momentu narodzin odbywa się praktycznie na oczach całego świata. Niestety życie na królewskim dworze nie jest tak bajkowe, jak można byłoby się tego spodziewać.

Członków rodziny obowiązuje długa lista nakazów i zakazów, których przestrzeganie jest bezwględnie wymagane. Niedawno na jaw wyszło, że książę William podjął ważną decyzję dotyczącą małego księcia Georga. Jak na jego wybór zareaguje królowa Elżbieta II? Może nie być szczególnie zadowolona.

Książę William dokonał wyboru

Brytyjski historyk i pisarz Robert Lacey wskazuje, że rodzice już jakiś czas temu zdecydowali się uświadomić małego Georga o tym, jaką rolę przyjdzie mu pełnić w przyszłości. Miało to nastąpić w okolicy jego siódmyh urodzin. Książę William wspólnie z Kate mieli opisać nieco bardziej szczegółowo swojemu pierworodnemu, jednocześnie nie chcą wywierać na niego żadnej presji, aby łatwiej przyszło mu się pogodzić z przeznaczeniem, które trudno zmienić.

Mimo to, książę William i księżna Kate chcą zapewnić swojemu najstarszemu synowi i pozostym pociechom normalne dzieciństwo. Syn księcia Karola chce dać swoim dzieciom to, czego brakowało mu w jego własnym dzieciństwie. Chciałby aby wychowywały się w rodzinie, której nie dotknął rozwód i w której jest dużo miłości.

Myślicie, że książę William wybrał odpowiednią drogę przygotowywania syna do roli króla?

To też może cię zainteresować: Niepokojące wieści o zdrowiu Królowej Elżbiety II. Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: GIF publikuje pilny komunikat. Partia popularnego leku została wycofana ze sprzedaży. Zażycie produktu może zaszkodzić

O tym się mówi: Kobieta uwięziona w ciele 9-miesięcznego dziecka ma już 40 lat. Jak to się stało