Po czterech latach od rozwodu z żoną Marianną Dufek, dziennikarz Kamil Durczok może szykować się na zbieranie kolejnych owoców swojego postepowania z przeszłości. Kobiecie pozostał rok przymusowego milczenia na temat ich związku. Co szykuje światu dziennikarka?

Klauzula milczenia obowiązywać będzie jeszcze przez rok

Była małżonka Kamila Durczoka Marianna Dufek, podpisała z nim wspólny dokument zobowiązujący oboje do milczenia przez pięć lat na temat ich związku. Powstanie takiego dokumentu już jest dobrym dowodem na to, że ktoś ma tu sporo na sumieniu i martwi sie jedynie o własną karierę i wizerunek...

Gdy w 2017 roku wynikiem sądowego wyroku małżeństwo Marianny Dufek i Kamila Durczoka przestało istnieć w oczach wymiaru sprawiedliwości, rozwódka udzieliwszy lakonicznego wywiadu mediom oznajmiła, że ma za sobą trudne dwa lata, a dzień orzeczenia rozwodu był ostatecznym zamknięciem tego rozdziału jej życia. Jak wówczas dodała, od tamtej pory jej czas zaczął podlegać jedynie jej osobistym decyzjom i regulacjom. Przyznała też, że cieszy się wolnością z przyjaciółmi, którzy od lat wspierali ją w trudnych chwilach.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez TVP3 Katowice (@tvp3katowice)

Jeden z popularnych tygodników wspomniał, że Mariannie Dufek pozostał rok obowiązującego ją milczenia na temat związany z jej małżeństwem z Kamilem Durczokiem, ale dziennikarka już teraz ostro przygotowuje sie do ujawnienia prawdziwej informacyjnej bomby w postaci książki. Możemy się spodziewać, że jej treść spędzi sen z powiek Kamilowi Durczokowi na bardzo długi czas.

Swoją drogą - jaką tyrzeba być osobą, aby była ukochana osoba musiała wszystko o relacji upychać w książce?

O tym się mówi: Z życia wzięte: Kobieta uwięziona w ciele 9-miesięcznego dziecka ma już 40 lat. Jak to się stało

Zerknij: Książę William podjął niezwykle ważną decyzję dotyczącą najstarszego syna. Czy Królowa Elżbieta II będzie w stanie się z tym pogodzić. O co chodzi