Marta Manowska dała się poznać jako gospodyni telewizyjnych show „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium miłości”, albo też „The Voice Senior”. Na planie programu "Rolnik szuka żony" Marta Manowska nawiązała relację z 42-letnim Zbyszkiem Klawikowskim, który był uczestnikiem pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony".

Czy Marta Manowska zawita na ślubie z ukochanym?

Jak się okazało, dzięki wystąpieniu w telewizji zainteresował on kobietę, która okazała się być tą jedyną, z którą postanowił spędzić resztę życia. Zaprosił Martę Manowską na ślub.

Gospodyni telewizyjnego show potwierdziła swój zamiar pojawienia się na uroczystych zaślubinach. Czy przybędzie tego dnia sama, czy z ukochanym dźwiękowcem u boku?

Jak donosiły media, Martę Manowską i dźwiękowca Adama połączyło gorące uczucie, które stało się obiektem licznych spekulacji i domniemań. Mieli stworzyć związek, który został poddany bolesnej próbie.

Zakochani na jakiś czas zostali rozdzieleni przez przejściowe, acz poważne kłopoty w związku, który spotkał się z dodatkowymi utrudnieniami w postaci pandemicznych regulacji kontrolujących społeczeństwo i utrudniających ludziom potrzebne w relacjach spotkania.

Osoba z otoczenia produkcji programu jednak doniosła mediom, że para ponownie zaczęła spędzać ze sobą czas po zdjęciach, co może świadczyć o tym, że dali temu związkowi kolejną szansę - Ukrywają się, nie ma publicznych pocałunków ani trzymania się za rękę, ale wszyscy wiedzą, że po pracy tych dwoje spędza czas razem, z dala od wścibskich oczu - zdradził informator. Czy Marta przyjdzie na ślub przyjaciela z Adamem?

O tym się mówi: Kamila Durczoka mogą czekać kolejne trudne chwile. Była żona zamierza przerwać milczenie. Co zdradzi Marianna Dufek

Zerknij: Zofia Czernicka zdradziła ile zarabiała w TVP. To nie jedyne o czym postanowiła szczerze opowiedzieć