Natalia Kukulska od 20 lat jest szczęśliwą żoną Michała Dąbrówki. Razem uchodzą za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w show-biznesie.

Para bardzo szybko się w sobie zakochała, a ich piękne uczucie widoczne jest do dziś. Doczekali się trójki dzieci – prawie 21-letniego syna, Jana, a także dwóch córek, Anny, która skończyła 16 lat, oraz 4-letniej Laury.

Natalia Kukulska zapozowała z córką na okładce znanego magazynu

Natalia Kukulska znana jest dzięki swojemu talentowi muzycznemu. Pochodzi z artystycznej rodziny – jej mamą była legendarna Anna Jantar, zaś tatą – kompozytor Jarosław Kukulski.

Popularna wokalistka debiutowała w wieku zaledwie 10 lata, śpiewając wtedy piosenki dla dzieci, m.in. znany wszystkim utwór „Puszek-okruszek”.

Natalia Kukulska/ Instagram: natalia.kukulska
Natalia Kukulska/ Instagram: natalia.kukulska
Natalia Kukulska/ Instagram: natalia.kukulska

Natalia Kukulska jako dumna mama trojga dzieci ma sporo obowiązków, nieco odsunęła się z show-biznesu i trzyma się bardziej na uboczu, choć w ostatnim czasie zapozowała ze swoją córką na okładce magazynu „Viva!”.

16-letnia Ania bardzo przypomina sławną mamę

Trzeba przyznać, że Natalia i Anna prezentują się naprawę wspaniale. 16-latka niezwykle przypomina sławną mamę. Okazuje się jednak, że Anna Dąbrówka nie chce zrobić kariery w show-biznesie.

Mówi, że nie chce śpiewać w przyszłości, ale jako fakultet wybrała właśnie śpiew operowy na wydziale wokalno-aktorskim (…) Dajmy jej poszukać

- zdradziła dla „Vivy!” Natalia Kukulska.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN