"Seks w wielkim mieście" upadł w 2018 roku. A teraz, gdy potwierdzono, że Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis ponownie połączą siły w 10-odcinkowym serialu "Seks w wielkim mieście" dla HBO Max bez Cattrall, która 21 sierpnia skończyła 65 lat, ich szeroko nagłośniony spór ponownie stał się pożywką dla społeczności.

Między nimi iskrzyło już od dawna

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Sexinthecity (@sex.inthecity)

Fani "Seksu w wielkim mieście" byli zachwyceni wczoraj, gdy ogłoszono, że serial powraca, ale byli zniechęceni, gdy dowiedzieli się, że jedna z najbardziej lubianych postaci nie wróci. Sarah Jessica Parker dokuczała fanom zwiastunem „And Just Like That” na swoim Instagramie, ale wielu zainteresowało się komentarzami, pytając, dlaczego Kim Cattrall, która grała Samanthę Jones, nie wróci.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez SJP (@sarahjessicaparker)

Sarah, która gra główną bohaterkę Carrie Bradshaw powiedziała, że ​​istnieje prosty powód nieobecności Kim, który jest taki, że „nie jest potrzebna” w nowym serialu. Do 55-letniej gwiazdy, która gra dziennikarkę modową Carrie w telewizyjnym dramacie komediowym, dołączą 55-letnia Kristin Davis i 54-letnia Cynthia Nixon, które wcielą się w swoje oryginalne postacie - odpowiednio Charlotte York Goldenblatt i Mirandę Hobbes.

64-letnia Kim utrzymuje, że nigdy nie wróci do marki i w przeszłości lekceważyła Sarah, dając do zrozumienia, że ​​praca z nią nie była „miła”. Sarah wskoczyła na Instagramowe komentarze, które opłakiwały brak Samanthy w nowej serii i sugestie, że to z powodu kłótni między Kim i Sarah.

Jeden z komentatorów napisał: „Cieszę się, że cię znowu widzę, ale tęsknię za Kim/Samanthą”. Sarah odpowiedziała na to słowami: „My też. Tak bardzo ją kochaliśmy. X”. Teraz medialne wieści sa takie, że panie zakopały przysłowiowy topór wojenny. Być może nawet staną ponownie na jednym planie zdjęciowym!

O tym się mówi: Rząd przeznacza 1,5 miliarda złotych na dopłaty do prądu. Kto i kiedy może liczyć na wsparcie

Zerknij: Ewa Bem szczerze o swoim stanie po stracie córki. Tak szczerego wyznania nikt się nie spodziewał