Często bywa tak, że gdy tatusiowie zostają z dziećmi sami i mają za zadanie zająć się nimi tak, jak to zwykle robi mama, efekty bywają różne. Gdy codziennie to mama budzi dzieci rano, przygotowuje śniadanko, przebiera z piżamki w ubranie, czesze i wyprawia do przedszkola lub szkoły, staje się to rutyną, a nawet codziennym rytuałem, który przeważnie nie jest możliwy do zmiany.

Robert Lewandowski podjął się trudnego ojcowskiego zadania

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

W związku z tym, gdy tatusiom przytrafi się przejąć te wszystkie rodzinne obowiązki rytualne, bywają często zagubieni, nie pamiętają jak to zwykle robi żona, gdyż w tym samym czasie szykują się do pracy, albo już dawno nie ma ich w domu. Wówczas instrukcje przekazywane tatusiom przez dzieci są najcenniejsze na świecie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Na instagramowym profilu Anny Lewandowskiej, a konkretniej na jego InstaStories pojawiło się zdjęcie, na którym dzielny tatuś wykonuje misterną fryzurę córce Klarze. Warkoczyk nie należy do łatwych zadań, gdy nie robi się go zbyt często, jednak należy pochwalić tatę Klary Lewandowskiej za odwagę i inwencję twórczą.

źródło: Instagram/Anna Lewandowska

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Nieznany migający sygnał radiowy wychwycony w pobliżu centrum galaktyki. Naukowcy drapią się po głowach

Zerknij: "Solidarność" po wprowadzeniu zakazu handlu w niedziele, wyszło z nowym pomysłem dotyczącym sklepów. Nie wszystkim przypadnie on do gustu