Jak podaje "Plotek", Sean Penn to niespokojny duch i człowiek niestały w uczuciach. Związany był już między innymi z: Emily Lloyd, Elle Macpherson, Valerią Golino, Scarlett Johansson oraz Charlize Theron. W 2020 roku po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką była młodsza od niego o ponad trzydzieści lat córka popularnej pary aktorskiej - Leila George.

Byli parą od 2016 roku, a swój związek sformalizowali w czasach pandemii. Aktor nie ukrywał, że uroczystość wyglądała dość szokująco. Nazwał ją ślubem covidowym.

To był covidowy ślub. Urzędnik połączył się z nami na Zoomie, wszystko działo się w naszym domu. Była jeszcze dwójka moich dzieci, a także jej brat. Sean Penn

Choć od tego czasu minęło zaledwie kilkanaście miesięcy, potwierdziły się plotki o rozstaniu małżonków. George miała złożyć pozew o rozwód, choć nie wiadomo z jakiej przyczyny. Pamiętamy jednak, że wszystkie relacje aktora rozpadały się właśnie z jego winy, ponieważ nie umiał dochować wierności.

Sean Penn przez cztery lata trwał w związku małżeńskim z Madonną, a przez 11 lat z Robin Wright. Jak widać, nie nauczył się na błędach.

To również może Cię zainteresować: Na planie "Dzień dobry TVN" doszło do niezbyt bezpiecznej wpadki. Mogło skończyć się źle

Zobacz także: Ryszard Terlecki trafił do szpitala. Jego stan jest poważny