Sylvester Stallone oficjalnie odszedł z czwartej serii EXPENDABLES , która ukazałasię w 2018 roku po pewnych „kreatywnych różnicach” między nim a Avi Lernerem z Millennium Films. W serii Niezniszczalni, obecnie z czterema już filmami, Stallone jest liderem zespołu najemników Barneyem Rossem i dołącza do niego Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Terry Crews, Randy Couture i Arnold Schwarzenegger.

Kończy się pewien rozdział ważnej historii kina

W serii wystąpiły także inne gwiazdy kina akcji, w tym Bruce Willis, Chuck Norris, Harrison Ford, Jean-Claude Van Damme, Mel Gibson, Antonio Banderas i Wesley Snipes. Stallone był także producentem i scenarzystą wszystkich dotychczasowych filmów. Pierwszy film odniósł sukces kasowy, zdobywając 103 miliony dolarów w kraju, a matka 171 milionów dolarów z rynków zagranicznych.

Drugi przyniósł 85 milionów dolarów, a trzeci 39 milionów dolarów w kasie krajowej. Oba filmy odniosły ogromny sukces na arenie międzynarodowej z łączną kwotą 229 milionów i 175 milionów dolarów. Sylvester Stallone po skończeniu czwartej części postanowił oddać rolę lidera Jasonowi Stathamowi.

Odtwórca kultowej roli w filmie "Rambo", czy "Rocky" opublikował niedawno na swoim profilu na Instagramie informację, że po 12 latach bycia aktywną częścią obsady serii "Niezniszczalni", oddaje pieczę nad produkcją młodszym. Padło na 54-letniego Jasona Stathama - to mój ostatni dzień...

O tym się mówi: Biblijne sceny nad morzem. Setki stanęły w rzędach i nic nie mówili. Co im się stało

Zerknij: Z życia wzięte. 70-letnia kobieta urodziła swoje pierwsze w życiu dziecko mimo sprzeciwu lekarzy. Jak to się stało