Media społecznościowe obiegła wczoraj, 18 października ponura wiadomość o kolejnym zaginięciu dziecka. Tym razem chodziło o pięcioletniego Maksymiliana, który zniknął z oczu wychowawczyni placówki wychowawczej, w której przebywał chłopiec.

Pięcioletni Maksymilian odnaleziony

Kobieta, jak każdego dnia odprowadziła dwoje wychowanków placówki do przedszkola i gdy odwróciła sie w stronę drzwi, aby je otworzyć, nagle złapała go pozbawiona praw rodzicielskich matka i uprowadziła w nieznanym kierunku.

Wszystko działo się na terenie Jeleniej Góry, gdzie w jednej z placówek wychowawczych przebywał przedszkolak. W wyniku przeprowadzonego w sprawie zaginięcia dziecka dochodzenia, ustalono domniemane miejsce pobytu porywaczki i Maksymiliana. W mieszkaniu znajdującym się na obszarze powiatu legnickiego, zatrzymano w sumie cztery dorosłe osoby, w tym matkę porweanego chłopca i trzech mężczyzn.

W mieszkaniu tym odnaleziono także poszukiwanego pięcioletniego Maksymiliana, który ukryty został w schowku na pościel. Na szczęście dziecku nic poważnego się nie stało, więc całe i zdrowe zostało przekazane prawnym opiekunom. Jak podaje jeleniogórska policja w obwieszczeniu opublikowanym na Facebook, za uprowadzenie rodzicielskie grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

O tym się mówi: Z życia wzięte. Najsłynniejsze syjamskie siostry są już dorosłe mimo ponurej diagnozy lekarzy. Jak 31-latki radzą sobie dzisiaj

Zerknij: Kinga Zawodnik przekazała przykre wieści. Niewielu fanów gwiazdy TVN miało o tym pojęcie