Jego żoną została córka znanego polskiego muzyka Antonina Turnau. W 2018 roku związek Marka Kondrata z córką Grzegorza Turnaua zaowocował maleńką córeczką.

Jak senior radzi sobie jako tatuś trzylatki?

Jakie po trzech latach aktor ma konkluzje i doświadczenia jako tatuś senior? Miał 24 lata, gdy zostgał ojcem po raz pierwszy. Na świat przyszedł wówczas jego pierworodny syn Mikołaj.

Aktor był w tym okresie mężem Ilony Gagajek, z którą potem, w 1980 toku doczekał się drugiego syna Wojciecha. Niestety ten związek z czasem przestał istnieć. Po latach Marek Kondrat postanowił dać sobie drugą szansę i wszedł w relację z dużo od siebie młodszą kobietą.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Top Magazyn (@topmagazyn)

19 września 2015 za żonę wziął Antoninę Turnau, co jednocześnie sprawiło, że jego teściem stał się sam Grzegorz Turnau!

Córeczka Helenka zawitała w życiu mamy Antosi i 68-letniego wówczas taty Marka w 2018 roku. Według medialnych doniesień, aktor nabrał wigoru od kiedy ponownie stał się ojcem, wielu nawet twierdzi, że odmłodniał dzięki trosce o swoje oczko w głowie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Teraz Teatr (@terazteatr)

Artysta czerpie ogromną radość z wychowywania maleńkiej córeczki mimo, że bardziej przypominają dziadka i wnuczkę. W jednym z wywiadów opowiedział, jak się czuje ponownie w roli taty i jakie są zalety późnego ojcostwa: - Jestem szczęśliwym człowiekiem, jestem w dobrym momencie swojego życia. Mam wspaniałych bliskich, z którymi uwielbiam przebywać, i córeczkę, o której marzyłem przez całe życie. Cieszę się, że mam ją w chwili, gdy mam na nią czas.

O tym się mówi: Policja publikuje nowe fakty o zaginionym 5-letnim Maksymilianie. Dokonano zaskakującego odkrycia

Zerknij: Resort Zdrowia ogłosił ważną decyzję. Czy cmentarze będą otwarte dla odwiedzających 1 listopada