Jak przypomina portal "Pomponik:, Kuba Wojewódzki lubi robić wokół siebie szum. Nie stroni od wyrażania nawet najbardziej kontrowersyjnych opinii i krytykowania gwiazd z polskiego show biznesu. Komu teraz podpadł Wojewódzki?

Kuba Wojewódzki budzi kontrowersje

Kuba Wojewódzki otwarcie mówi co myśli. Jego opinie o celebrytach odbijały się w mediach głośnych echem. Zarzucił Małgorzacie Rozenek-Majdan nie tylko śmieszność, ale wystawianie swojego życia na widok publiczny niczym w "Truman Show". Kasię Cichopek wyśmiał, stwierdzając, że nie jest ona żadną "osobowością telewizyjną" a jedynie "osobą w telewizji".

Wiele osób zarzuca Kubie Wojewódzkiemu nadmierny zachwyt nad samym sobą i krytykę wszystkich, którzy owego zachwytu nie podzielają. Maja Staśko, której Wojewódzki zarzucił, że feminizm odebrał jej poczucie humoru, stwierdziła, że Wojewódzki już dawno stracił umiejętność rozumienia współczesnego świata. Z takich uwag gwiazdor TVN nie robi sobie jednak nic.

Ostatnio Kuba Wojewódzki podpadł wielu osobom, wyśmiewając osoby z Zespołem Downa. Robił to na antenie Newonce.Radio, gdzie wspólnie z Piotrem Kędzierskim prowadzi audycję. Wstępem, czy może właściewie pretekstem do kpin z osób z Downem okazał się samochód aktorki Agaty Kuleszy, która była gościem audycji. Jak do tego doszło?

Wojewódzki zdradził, że w czasie rozmowy telefonicznej aktorka miała do niego powiedzieć, że "tak marzy o Subaru". "Pamiętasz? Miałaś dostawczaka Subaru, chciałaś wymienić na nowe" - dopytywał Kuba Wojewódzki. Agata Kulesza zapytała pełna niedowierzania, czy prowadzący naprawdę uważają, że "to ją w jakikolwiek sposób określa?".

Kuba Wojewódzki w odpowiedzi na to pozwolił sobie na "żarcik", mówiąc, że "to auto z Zespołem Downa". Nie wszystkim zachowanie samozwańczego króla TVN-u się spodobał.

A co wy myślicie o jego słowach?

To też może cię zainteresować: Michał Wiśniewski wydał oficjalne oświadczenie. Chodzi o zarzuty. Padły mocne słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: GIF wycofuje z aptek popularny lek. W preparacie dokonano zaskakującego znaleziska

O tym się mówi: Z życia wzięte. Lekarz odkrył w brzuchu noworodka coś zaskakującego. Nikt sie nie spodziewał takiej diagnozy