Agata Buzek podczas specjalnego pokaxzu filmu "Moje wspaniałe życie" reżyserii Łukasza Grzegorzka zaskoczyła swoim wyglądem. Jak się spodobała metamorfoza celebrytki?

Agata Buzek zaskoczyła opinie publiczną swoją przemianą

W kinie Muranów w Warszawie odbył miała miejsce wyjątkowa prezentacja filmu "Moje wspaniałe życie" Łukasza Grzegorzka. Premiera odbyła się parę tygodni wcześniej, podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni. Autorowi wręczono Złote Lwy za reżyserię.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Maria Zuba (@zubiszcze)

"Moje wspaniałe życie" opowiada historię Joanny, która była matką, nauczycielką języka angielskiego, żoną, córką chorej kobiety. Choć mozna zauważyć, że bohaterka odnajduje się świetnie w każdej ze swych ról, jej podwójne zycie i sekrety zdradzają samotność i cierpienie.

Dla mnie mój najnowszy film to część tryptyku: „Kamper”, „Córka trenera” i właśnie „Moje wspaniałe życie”. Każdy z tych filmów jest o życiu rodziny. Najbardziej interesuje mnie kino współczesne. Uważam, że żyjemy w ciekawych czasach. Ja sam wiele rzeczy nie rozumiem, ale poprzez pracę, filmy, które tworzę, mogę sobie uporządkować świat wokół” – wyjaśnił swoją twórczość scenarzysta i reżyser filmu Łukasz Grzegorzek.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kino Muza (@kinomuza)

W produkcji pojawili się między innymi Agata Buzek i Jacek Braciak. Na prezentacji filmu aktorzy pojawili się razem, choć z licznych medialnych doniesień wiemy, że para się rozstała. Uwagę mediów zwróciła Agata Buzek, która przeszła zaskakującą metamorfozę.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Meghan Markle będzie oburzona. Cenną pamiątkę po księżnej Dianie otrzymała księżniczka Charlotte. Czy to miała dostać Lilibet

Zerknij: Bronisław Komorowski zwrócił się z ważnym apelem do Agaty Kornhauser-Dudy. Za przykład podał swoją żonę. O co chodzi