Proroctwa Nostradamusa na lata 2020, 2021 do 2022. Rozważane są teraz proroctwa Nostradamusa, francuskiego proroka Michela de Nostredame z XVI wieku, które rzucą światło na nasze próby identyfikacji Antychrysta.

Nostradamus żył od 1503 do 1566 roku we Francji i napisał księgę proroctw składającą się z dziesięciu zestawów (lub Stuleci) po 100 czterowierszy. Prorocze czterowiersze były badane i publikowane nieprzerwanie od jego śmierci.

Często były trafnymi przewidywaniami przyszłych wydarzeń na świecie. Podczas gdy obawy o III wojnę światową stały się powszechne z powodu grzechotania szablą przez Chiny i Rosję Władimira Putina, niektórzy ludzie łączą przepowiednie Nostradamusa z 2020 roku z proroctwami biblijnymi dotyczącymi Jezusa i czasów ostatecznych Antychrysta. Wrzuć gigantyczną asteroidę do miksu z III wojny światowej, a te teorie 2020 z pewnością będą odlotowe.

Wraz z wielkim buntem skończą się opodatkowanie oczekiwanej wolności. Według wierzących, na arenie światowej Chiny mogą podjąć odważne kroki w celu uzdrowienia „nierównowagi gospodarczej” na świecie z dalekosiężnymi skutkami.

Plan ludobójczej depopulacji na ogół obejmuje zatruwanie lub sterylizację ludzi za pomocą chemii - lekarstwo lub fluoryzacja wody.

Czy Nostradamus przewidział powstanie COVID i skutki walki z nim na 2022 rok?

Prawie wszystko, co można powiedzieć, że obejmuje „chemikalia”, może być wplątane w ten nikczemny schemat: terapie, rzekome tajne schematy geoinżynierii, genetycznie zmodyfikowana żywność itp.

Inny wariant, obejmuje światową wojnę nuklearną jako część rzekomego planu spiskowców wraz z zamierzonym załamaniem gospodarczym i dezindustrializacją, aby zmusić świat do powrotu do „ nowego ciemnego wieku ”.

Obecnie głośno się robi o przepowiedni na 2022 rok, jakoby Nostradamus przewidział powstanie "eliksiru młodości", jakim nas będą wielcy tego świata chcieli uraczyć, jednak póki co, nie jest znany żaden konkret w tym temacie.

O tym się mówi: Agata Buzek przeszłe niezwykłą metamorfozę. Jak się zmieniła gwiazda

Zerknij: Z życia wzięte. Niezwykłe odkrycie po porodzie. Lekarz przeprowadził badanie i zdiagnozował dziwną zmianę u noworodka. To zdarza się raz na milion