Na antenie programu pierwszego Telewizji Polskiej widzowie mogą śledzić losy uczestników najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony". Co pewien czas warto zajrzeć na instagramowe profile byłych uczestników wcześniejszych edycji show "Rolnik szuka żony".

Jedną z najpopularniejszych z poznanych w programie pań jest Ilona Kurzeja z szóstego sezonu "Rolnika".

Co u niej słychać od czasu zakończenia emisji sezonu, w którym wzięła udział?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ilona Kurzeja (@imielinka)

Ilona opublikowała tajemnicze zdjęcie USG. Szukając swojej drugiej połówki wzięła udział w szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Nawiązana relacja z rolnikiem Adrianem zapowiadała się obiecująco, jednak ich związek nie przetrwał.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @beatazietara80

Były uczestnik show opublikował 19 kwietnia 2021 informację na Instagramie, że relacja z Iloną przeszła do historii - Jak to w każdej relacji bywa, są lepsze i gorsze chwile. Na szczęście po czasie zostaną tylko te dobre wspomnienia. (...)

Ilona wciąż prowadzi własną stajnię, która dostarcza wiele atrakcji chętnym klientom. Można liczyc na organizację okolicznościowych przejażdżek, na lekcję jazdy konnej, czy wyjazd w teren.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ilona Kurzeja (@imielinka)

Była uczestnika "Rolnika" opublikowała na swoim InstaStories interesujące zdjęcie USG! Jak się okazuje, jedna z jej klaczy spodziewa się końskiego dzidziusia.

źródło: InstaStories/imielinka

Co o tym sądzicie?

O tym sie mówi: Poważny wirus w jednym z polskich szpitali. Czy groźna choroba wraca podwójnie silna

Zerknij też tutaj: Czwarta fala epidemii koronawirusa nabiera rozpędu. Pojawiły się niepokojące informacje. Czy wirus ponownie podzieli nasz kraj na strefy

Nie przegap tego: Meghan Markle będzie oburzona. Cenną pamiątkę po księżnej Dianie otrzymała księżniczka Charlotte. Czy to miała dostać Lilibet