Jak przypomina portal "Super Express", Krzysztof Jackowski uznawany jest za jednego z najbardziej znanych jasnowidzów w naszym kraju. Jego wizji, którymi dzieli się na swoim kanale w YouTube, słucha tysiące osób. Jego ostatnie przewidywania nie napawają optymizmem. Jasnowidz z Człuchowa zapowiada stan podwyższonej gotowości. Zdradził również, że nasze pieniądze w bankach mogą być zagrożone.

Najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski zdradził swoim obserwatoro, co zobaczył w swojej najnowszej wizji. Wrócił do zapowiadanego przez siebie krachu. Przypomniał, że choć od sierpnia nie ma żadnego tąpnięcia na rynkach, to zwrócił uwagę, że bardzo niedobre rzeczy dzieją się z cenami. "Z cenami energii i nie tylko, dzieje się coś takiego jak gdyby zaistniał krach" - stwierdził jasnowidz z Człuchowa.

Niestety w kontekście stale rosnących cen energii, towarów i usług, Krzysztof Jackowski też nie miał dobrych informacji. Jego zdaniem jest to dopiero początek drożyzny, z jaką dalej przyjdzie nam się mierzyć. Przy okazji przypomniał o niedawnej wizji ataku na jakiś budynek. Podkreślił, że nie będzie miał on miejsca w Europie, ale poza nią. Po nim nastąpi "cisza", a po kilku godzinach jej trwania "odwet".

Ów odwet ma być nieproporcjonalnie duży do tego, co ma "wydarzyć nad ranem". Początkowo ma to dotyczyć tylko dwóch państw. Ma to być jedna z trzech zapowiadanych przez Krzysztofa Jackowskiego prowokacji. Zapowiedział również, że "będzie się w pewnym miejscu mówiło się o skażeniu środowiska, którego tak naprawdę nie będzie".

Burza na świecie

Krzysztof Jackowski zapowiada burzę, która rozpęta się po tych zdarzeniach na świecie. Ma ona mieć charakter "dyplomatyczny". Pozorne ma być również uspokojenie całej sytuacji. Zapowiedział, że sytuację należy traktować bardzo poważnie, kiedy dojdzie do ataku na jakiś budynek administracyjny.

W odniesieniu do naszego kraju, Krzysztof Jackowski zapowiedział, że może zacząć obowiązywać na terenie całego naszego kraju stan "podwyższonej gotowości", który nie zostanie wprowadzony w sposób formalny, ale "będzie rekomendacją". Towarzyszyć temu ma ogromny niepokój o pieniądze ulokowane w bankach, a także ściąganie ludzi z zagranicznych wycieczek.

Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski

Co sądzicie o najnowszych przepowiedniach Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Przepowiednie Nostradamusa na 2022 rok mocno niepokoją. Czy czeka nas wielki kryzys ludzkości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w mediach społecznościowych: Michał Wiśniewski przechodzi bardzo trudne chwile. Co z jego pracą w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

To też może cię zainteresować: Joanna Opozda nie mogła powstrzymać łez. Miało to związek z jej nienarodzonym dzieckiem