Nie jest tajemnicą, że niezależnie od statusu majątkowego rodziców, dzieci wymagają specjalnego przygotowania, zanim wyruszą w swoją pierwszą w życiu daleką podróż. Wie o tym ukochana Józefa Wojciechowskiego, Patrycja Tuchlińska.

Modelka poprosiła o radę doświadczonych rodziców na Instagramie

Macierzyństwo jest szczególnym okresem w życiu kobiety, gdyż zachodzą w jej życiu poważne zmiany, na które trzeba się przygotować. Jednak poza przekazami starszych pokoleń, nie ma źródeł wiedzy na temat wychowywania dzieci, gdyż każde z nich jest inną jednostką. Jednak są podstawy opieki nad niemowlętami, które są ponadczasowe i o których zdradzenie poprosiła Patrycja Tuchlińska w jednym ze swoich postów na Instagramie - Dzisiaj jedziemy pierwszy raz w dalszą podróż. Mam nadzieję, że synek dobrze zniesie trasę i zmianę otoczenia. Macie jakieś rady? 😀

Jak przygotować się jak profesjonalista do pierwszej podróży dziecka? Na szczęście niemowlęta są superprzenośne – zwłaszcza zanim te małe nóżki (i struny głosowe) nabiorą szybkości. Zabranie dziecka na pierwszą podróż to ekscytujący kamień milowy. Ale niezależnie od tego, czy wybierasz się w podróż do domu babci, czy przygotowujesz się do pierwszych rodzinnych wakacji za granicą, jest o czym myśleć.

O ile nie wspinasz się na Kilimandżaro, prawdopodobnie po przyjeździe możesz kupić kilka rzeczy (takich jak pieluchy, chusteczki itp.).

Wystarczy, że spakujesz wystarczającą ilość niezbędnych rzeczy do pieluch na lot lub przejazd samochodem, a także kilka dodatków na wypadek opóźnień. W zależności od tego, dokąd zmierzasz i jak bardzo jesteś stronniczy w stosunku do określonych marek, możesz nawet kupić szampon i balsam dla dzieci w miejscu docelowym.

O tym się mówi: GIS ma pełne ręce roboty. Wycofano w trybie pilnym popularny środek spożywczy

Zerknij: Rząd podjął ważną decyzję w sprawi cmentarzy. Pojawił się projekt odpowiedniej ustawy. Jakie zmiany wprowadza