Perry i Orlando Bloom powitali swoją córkę, Daisy Dove Bloom, w sierpniu 2020 roku. 36-latka ogłosiła ciążę piosenką „Never Worn White” w środku trzeciego sezonu serialu ABC.

Produkcja na sezon 4 rozpoczęła się zaledwie kilka tygodni po porodzie, więc "brzuszek po porodzie" jest idealnie normalnym i pięknym ciałem Perry po porodzie. „Zaczęliśmy kręcić czwarty sezon American Idol po tym, jak urodziłam, pięć tygodni później”, powiedziała Katy Perry w Live with Kelly i Ryan.

Czy Katy Perry znowu jest w ciąży?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KATY PERRY (@katyperry)

„I nie planowałam tego. Ale to było jak: „O mój Boże!” To było tak intensywne , wiesz? „Poród, potem powrót do pracy i karmienie piersią, jak… cholera! To właśnie robią kobiety? O mój Boże!”

Jej córka przyszła na swiat 26 sierpnia, a zdjęcia rozpoczęły się 5 października, zgodnie z ostatecznym terminem. Blond piękność jest szczera o macierzyństwie i jej poporodowej. Nie kryje tego szczególnie w swojej twórczości...

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KATY PERRY (@katyperry)

Po tym, jak paparazzi zrobili zdjęcia Perry, Bloomowi, jego synowi Flynnowi i ich córce Daisy we Włoszech zaczęto spekulować, że ​​gwiazda popu znów jest w ciąży. Ich rozumowanie obejmowało wybór kostiumu kąpielowego Katy Perry, rozsądny fioletowy jednoczęściowy kostium i komentarze fanów w Internecie. „Wygląda świetnie, nawet w trzecim miesiącu ciąży?” zauważył jeden użytkownik.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KATY PERRY (@katyperry)

Na niezamówionych zdjęciach Katy Perry wydaje się mieć wybrzuszenie. Tabloid cytuje wcześniejszy artykuł, który opublikowano na początku roku, w którym anonimowy informator ujawnił, że piosenkarka myśli o kolejnym dziecku. „Chociaż Katy wróciła do pracy i amerykańskiego Idola, wspomniała, że ​​macierzyństwo skłoniło ją do myślenia o tym, by pewnego dnia mieć więcej dzieci”.

O tym się mówi: Donald Tusk rozrabia na placu zabaw. Wnuczka jest przeszczęśliwa dokazując z dziadkiem

Zerknij: Michał Wiśniewski odwiedził prokuratora. Kilka dni temu piosenkarz apelował o nienękanie w związku z zarzutami. O co chodzi