Donald Tusk udał się z wnuczka Lilianą na plac zabaw, gdzie oboje oddawali się dziecięcym igraszkom. Dzięki zaangażowaniu dziadka Donalda, mała Liliana cieszyła się mnóstwem atrakcji.

Fotoreporterzy uchwycili miłe momenty spędzone wspólnie przez polityka i jego wnuczkę

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Donald Tusk (@donaldtusk)

Zabawy dziadka z wnuczętami mocno wpływają na więzi rodzinne, a także nauczaja tego, czego nie nauczą w kontaktach z rodzicami, czy rówieśnikami. Dziadek, czy babcia uczą wartości innymi sposobami, choć wartości te są takie same, co te przekazywane przez rodziców (z założenia).

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Donald Tusk (@donaldtusk)

Donald Tusk z przyjemnością oddaje się zabawom z wnuczką, co wciąż uwieczniane jest przez fotoreporterów, którzy z ukrycia robią zdjęcia różnym znanym osobom. Dzięki nim właśnie możemy zobaczyć, jak bardzo Donald Tusk oddaje się roli dziadka.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Donald Tusk (@donaldtusk)

Fotoreporterzy uchwycili Donalda Tuska spędzającego czas wnuczką na placu zabaw. Jak można zobaczyć, córka sąsiada także darzy polityka zaufaniem. Mimo jesiennej aury, dziewczynki bawią się wyśmienicie, a panowie oddają sie rozmowie. ZDJĘCIA pokazują, że czas spędzony z najmłodszymi jest bardzo cenny, bo żadna z tych chwil się już nie powtórzy.

Co o tym sądzicie?

O tym sie mówi: Joanna Kurska kojarzy się z Meghan Markle. Jak to się stało

Zerknij tutaj: Michał Wiśniewski odwiedził prokuratora. Kilka dni temu piosenkarz apelował o nienękanie w związku z zarzutami. O co chodzi

Nie przegap: Na ulicach miasta znaleziono błąkającą się samotnie małą dziewczynkę. Policja poszukuje jej opiekunów prawnych