Na facebookowej stronie "Zaginieni Cała Polska" pojawiła się informacja o pilnym poszukiwaniu prawnych opiekunów dzieczynki znalezionej na ulicy Odrzańskiej we Wrocławiu. Dziecko ma trzy albo cztery lata, nie komunikuje się werbalnie i nie jest ubrana w sposób zabezpieczający przed warunkami panującymi na zewnątrz.

Co się stało z prawnymi opiekunami znalezionej dziewczynki

22 października bieżącego roku, w godzinach porannych do wrocławskicj policjantów dotarło zgłoszenie o samotnej dziewczynce wędrującej po ulicy Odrzańskiej we Wrocławiu. Na miejscu zjawili się mundurowi oraz sespół ratownictwa medycznego. przerażona dziewczynka trafiła do szpitala na obserwację, a jej opiekunowie prawni są poszukiwani przez funkcjonariuszy policji.

Policja apeluje o pilny kontakt osoby znające dziewczynkę lub będące w posiadaniu informacji na temat miejsca pobytu ich opiekunów prawnych - Jeśli ktokolwiek z Państwa zna dziewczynkę lub posiada informacje o miejscu pobytu jej opiekunów prawnych proszony jest o kontakt z dyżurnym komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto pod numerami telefonu 47 87 131 31, 47 87 143 90 lub pod numerem alarmowym 112. Mogą się Państwo kontaktować również z nami poprzez wiadomość prywatną lub e-mail zaginienicalapolska@gmail.com - brzmi apel zamieszczony na facenookowej stronie.

Nie należy oczywiście zakładać, że opiekunowie nie dopełnili swojego obowiązku, gdyż w w dzisiejszych czasach mogło ich spotkać coś złego, a dziewczynka wyruszyła z domu w poszukiwaniu pomocy, będąc w szoku nie mówi, co jest częstą reakcją na traumę.

O tym się mówi: Pilna wiadomość dla emerytów o nowych oszustwach. Chodzi o czternastki

Zerknij: Naukowcy biją na alarm. Jak najszybciej trzeba podjąć niezbędne działania, żeby ocalić Ziemię, jaką znamy

Nie przegap: Ukochana młodsza od Józefa Wojciechowskiego o 48 lat poprosiła internautów o rodzicielską poradę. O co chodziło