Media donoszą, że aktorka Ilona Ostrowska i jej narzeczony są już coraz bliżej stanięcia na ślubnym kobiercu. Aktorka w przeszłości była żoną Jacka Borcucha, który także jest aktorem, ale też reżyserem. Owocem tego małżeństwa jest córka Mirosława, jednak związek ten nie przetrwał próby czasu i został rozwiązany w 2012 roku.

Serialowa Lucy ponownie wychodzi za mąż. Kim jest jej wybranek

Ilona Ostrowska zdobyła serca widzów wcielając się w rolę Lucy w serialu "Ranczo". Długo grała u boku nieżyjącego już Pawła Królikowskiego, serialowego Kusego, z którym połączyła Lucy miłość. Aktorzy prywatnie bardzo się zaprzyjaźnili, więc śmierć aktora mocno wstrząsnęła Iloną Ostrowską, jak wszystkimi, którzy znali go osobiście lub byli jego fanami.

Szczęśliwym przyszłym mężem aktorki Ilony Ostrowskiej jest muzyk Patryk Stawiński. Jest kompozytorem, producentem muzycznym i realizatorem dźwięku. 46-letni basista współpracuje między innymi z Marią Peszek, Natalią Przybysz, Tomaszem Makowieckim, czy Barbarą Wrońską.

Gdy jej ukochany zrobył drugiego już Fryderyka, pękając z dumy pogratulowała mu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nam pozostaje życzyć Ilonie Ostrowskiej powodzenia w przygotowaniach do ślubu!

O tym się mówi: Książę Harry napisał emocjonalny artykuł w obronie środowiska. Na korporacji nie pozostawił suchej nitki

Zerknij: Żona Michała Wiśniewskiego zdradziła, jak zaczęła się jej znajomość z muzykiem. To zaskakujące, gdzie poznała się para

Nie przegap też tego: Z życia wzięte. "W ciągu 17 lat mojego małżeństwa teściowa próbowała nieustannie skłócić mnie z mężem. Teraz mówi,że jestem jej winna"