Andrzej Duda w zeszłym roku ponownie zwyciężył w wyborach prezydenckich, co zapewniło mu drugą kadencję w gabinecie prezydenta PR. Wszystkie sondaże wskazywały go jako faworyta w ówczesnych wyborach.

Mimo faktu, że miała miejsce druga tura wyborów, także i wtedy było widać, że cieszy się większością głosów i poparciem społecznym.

Sprawując urząd prezydenta RP, Adnrzej Duda na politycznej arenie krajowej i międzynarodowej bierze udział w ważnych dla kraju wydarzeniach.

Przed kilkoma dniami z żoną Agatą Kornhauser-Dudą pełnili rolę gości honorowych podczas wielkiej gali Konkursu Chopinowskiego.

Agata Duda reprezentując prezydenta, jako pierwsza dama prezentowała się jak zwykle adekwatnie do wydarzenia zachwycając stylizacją opinię publiczną w Teatrze Wielkim w Warszawie.

Ośrodki wypoczynkowe prezydenta RP mają być wyremontowane za kwotę idącą w dziesiątki milionów złotych

Prezydent wyszedł także na scenę, aby przemówić krótko do obecnych na gali uczestników. W internecie pojawiło się sporo krytycznych głosów na temat wystąpienia prezydenta, jednak były też komentarze ludzi stających w obronie prezydenta i jego działań politycznych.

Remont we wszystkich ośrodkach wczasowych Kancelarii Prezydenta ma pochłonąć absolutnie potężną sumę pieniędzy. Na terenie Polski znajduje się kilka ośrodków wczasowych pozostających do dyspozycji prezydenta RP.

Według medialnych doniesień, wszystkie ośrodki przynależne Kancelarii Prezydenta mają przejść remonty i modernizacje do końca 2023 roku, co kosztować może nawet 25 milionów złotych. Urzędnicy prezydenta tłumaczą - Może się zdarzyć, że rzeczywiste wykorzystanie szacowanej wartości postępowania będzie wyraźnie mniejsze niż podawane kwoty. Obecnie nie zostały wskazane żadne zadania inwestycyjne lub remontowe do realizacji na podstawie planowanych do zawarcia umów ramowych.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ilona Ostrowska jest w trakcie przygotowań do ślubu. Kim jest wybranek serialowej Lucy

Zerknij tutaj: Znana dziennikarka zdradziła co sądzi o Małgorzacie Rozenek – Majdan. „Niestety mnie olała. Zrobiło mi się trochę smutno”