Później zrezygnowała jednak z kariery artystycznej i poświęciła się rodzinie. Teraz jest aktywną działaczką Prawa i Srpawiedliwości, która bardzo otwarcie mówi o swojej wierze. Prywatnie od wielu lat jest żoną Michała Chorosińskiego, z którym wychowuje sześcioro dzieci. Ich najstarsza córka Nastazja skończyła 18 lat. Jak wygląda dorosła już kobieta?

Aktorka z okazji urodzin dziewczyny złożyła jej obszerne życzenia na Instagramie i opublikowała jej zdjęcia. Do kogo Nastka jest podobna - do ojca czy do matki?

„Obróciła świat o 180 stopni, potem postawiła go na głowie i zaczęła kicać... Nasza Nauczycielka miłości, cierpliwości, odchodzenia i powrotów, tego, że nie będzie taką jak my chcemy, tylko taką jak Ona chce... Nastusiu, żyj pięknie”.

Dominika Chorosińska przyznała, że od dawna marzyła o dużej rodzinie, dlatego też jej życzenie się spełniło.

„Przed ślubem umawialiśmy się z mężem, że będziemy mieli pięcioro dzieci. Wtedy to było powiedziane żartem. Mam takie maleństwo pięciotygodniowe w domu. Dziewczynka (…) Mamy królewnę i bardzo się cieszymy."

Fani zauważyli jednak, że jedno z sześciorga dzieci nie jest wcale Michała. Dominika dopuściła się bowiem kiedyś zdrady, ale mąż jej wybaczył i wspólnie z nią wychowuje chłopca.

"Skleiliśmy małżeństwo, choć z ludzkiego punktu widzenia było to niemożliwe. Najpierw zaczęła mnie rozsadzać tęsknota za sakramentami. Pewnego dnia na targach książki przypadkowo natknęłam się na Dzienniczek s. Faustyny. Przeglądając go, znalazłam zdanie, że mogą przyjść do mnie najwięksi grzesznicy. Poczułam, że zalewa mnie strumień boskiej miłości. Dziś uważam, że to m.in. s. Faustyna uratowała moje małżeństwo” - tłumaczyła aktorka.

To również może Cię zainteresować: Donald Tusk Uradowany Wynikami Wyborów. Czy Spodziewał Się

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska Naciskana Na Ujawnienie Źródła Dochodu. Co Powiedziała