Do niepowodzeń zalicza również związek z Jarosławem Kretem. Potem przez długi czas była singielką, aż wreszcie poznała Przemysława Schmidta. Było to podczas oficjalnego jubileuszu stacji Polsat.

"W momencie, kiedy kroiłam jubileuszowy tort, stojąc u boku prezesa Solorza, Krzysztofa Ibisza, Pauliny Sykut i miliona reporterów spojrzałam, że idzie facet. Coś mnie tknęło, wyprułam do niego i mówię: to pan, a on mówi: tak, przyszedłem po panią" - wspomina.

Wzięli ślub 22 marca w 2014 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego, a uroczystość była bardzo skromna. Pojawiły się na niej jedynie dwie świadkowe. W siódmą rocznicę tego wydarzenia Młynarska pisała tak na Instagramie:

"Wiedzieliśmy od pierwszego spojrzenia, że dotarliśmy do celu! Że od tej pory idziemy już zawsze razem. Niedawno wyruszyliśmy w podróż, przed siebie. Chcieliśmy być więcej razem. Czas w dojrzałym związku płynie szybciej. Nie ścigamy się z nim”.

Od kilku miesięcy dziennikarka mieszka wraz z mężem w Hiszpanii. To właśnie tam w czasach pandemii znalazła ukojenie. Wyjechała do męża, który kończył tam zagraniczne studia. Miała zostać z nim tylko na dwa tygodnie, ale jednak zamieszkała na stałe. Para urządziła piękny dom nieopodal Alicante.

„Jesteśmy tu i teraz. Dziękujemy za każdy dzień. W miłości i zdrowiu. Na przekór losowi i wszystkim sceptykom, stworzyliśmy rodzinę. Dużą, wesołą, wspierającą się wzajemnie. Trzymamy sztamę. Nie wypuścimy tego szczęścia, będziemy je cisnąć do końca. Dziękuję Ci kochanie, że mnie tak trzymasz mocno, że słyszę bicie Twojego serca”

Agata Małynarska miała ostatnio trudny okres. Zmagała się z chorobą, śmiercią ojca oraz pandemią. To właśnie te przykre wydarzenia udowodniły jej, że Przemysław Schmidt to idealny mężczyzna.

„W sytuacji, gdy dla mnie wyzwaniem było wstanie z łóżka i przejście kilku kroków do toalety [...] codziennie stawiał się w szpitalu. Moja choroba pokazała, że jest mężczyzną na dobre i na złe”.

To również może Cię zainteresować: Donald Tusk Uradowany Wynikami Wyborów. Czy Spodziewał Się

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska Naciskana Na Ujawnienie Źródła Dochodu. Co Powiedziała