Gwiazdor TVN publikuje bowiem zdjęcia z wysoką kobietą, która towarzyszy mu podczas wielu podróży. Nigdy jednak nie pokazał oficjalnie jej wizerunku. Każdą kolejną fotografią ukochanej podkręca atmosferę i domysły. Tak też zrobił i tym razem.

Czyżby ukochana samozwańczego króla TVN-u miała na imię Alicja? Tym właśnie imieniem Wojeówdzki podpisał najnowsze zdjęcie, które opublikował na Instagramie. Widać na nim, jak zarówno on, jak i tajemnicza kobieta, są zwróceni tyłem do aparatu i spacerują wśród pięknych okoliczności przyrody. Para postanowiła skorzystać z jesiennej pogody i wybrała się na romantyczną wycieczkę do Kazimierza Dolnego.

Na zdjęciu w oczy rzucają się piękne kolory jesieni oraz to, że dziennikarz podtrzymuje stąpającą po podwyższonym murku wybrankę, podając jej dłoń. "Z Alicją w krainie czarów" - napisał. Romantycznie?

Przypomnijmy, że wszystkie prowokacje Kuby Wojewódzkiego na temat jego związku zakończyły się nieudanym śledztwem mediów. Do tej pory oficjalnie nie wiadomo, kim jest jego nowa ukochana. Fani podejrzewali kiedyś, że jest nią Anna Mucha, jednak trop ten okazał się bardzo błędny.

To również może Cię zainteresować: Donald Tusk Uradowany Wynikami Wyborów. Czy Spodziewał Się

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska Naciskana Na Ujawnienie Źródła Dochodu. Co Powiedziała