Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych współczesnych jasnowidzów w Polsce. Od dawna opowiada o swoich wizjach i o przyszłości. Niedawno opowiedział „Super Expressowi” o pogodzie, ktorej wizja pojawiła mu się na Wszystkich Świętych i cały miesiąc listopad 2021.

Jakie są prognozy Krzysztofa Jackowskiego? Jaką pogodę ujrzał jasnowidz z Człuchowa?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski gromadzi w swoim otoczeniu wielu sympatyków czekających niecierpliwie na kolejne jego przepowiednie i wizjie. Regularnie dzieli się ze swoimi słuchczami i widzami tym, co zobaczył w wizjach na swoim kanale na platformie YouTube.

Niedawno przedstawił przepowiednię na spodziewaną pogodę w dniu Wszystkich Świętych 2021. Przewidział również prognozę pogody na cały listopad. - Powiem tak: mam wrażenie, że listopad zacznie się chłodniej, ale potem się ociepli i powiedzmy od 2/3 listopada, może z wyjątkiem dwóch, trzech dni, jakiegoś załamania pogodowego i ewentualnie jakiegoś mokrego śniegu, to listopad mi się ogólnie kojarzy w miarę jesienny. Czyli zima nas nie powinna zaskoczyć w listopadzie. Ja mam wrażenie, że w drugiej połowie listopada będą takie trzy dni, że trochę śniegu mokrego spadnie i tak przypomni nam to zimę. (...) Bogu dziękować, bo węgiel bardzo drogi i inne rzeczy, jak na przykład gaz, to oby tak było, mam nadzieję.

Krzysztof Jackowski obserwując to, co obecnie dzieje się na całym świecie, łączy to ze swoimi poczuciami i wizjami, uzupełniając je tym, co dla coraz większej rzeszy ludzi jest coraz bardziej dostrzegalne.

Nawiązując do znośnej w miarę temteratury w listopadzie dodał, że węgiel i gaz do ogrzewania domów i mieszkań mocno podrożały, co będzie stanowiło ogromny problem dla wielu ludzi, których nie będzie stać na kupno węgla i opłacenie rachunków za gaz.

Choć rząd obiecał dorzucić się tym najbardziej potrzebującym do rachunków za energię elektryczna, to może nie zapobiec kolejnym tragediom w sezonie grzewczym spowodowanym dobrzewaniem się przez mieszkańców czym popadnie. To grozi pożarem, wybuchem gazu lub zatruciem, o czym wielokrotnie słyszeliśmy w przeszłości.

YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

O tym się mówi: Donald Tusk uradowany wynikami wyborów. Czy spodziewał się takiego wyniku głosowania

Zerknij tutaj: Jolanta Kwaśniewska nie przebiera w słowach. Była Pierwsza Dama oceniła działania polskiego rządu i zdradziła na kogo zagłosuje