Nie ulega wątpliwości, że program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN" emitowany na antenie TVN zawsze bardzo się stara, aby dostarczyć widzom mnóstwo informacji mających przedstawić im obraz świata. Wielu telewizyjnych ekspertów i artystów bierze udział w dyskusjach dotyczących różnych dziedzin życia społecznego, prywatnego i zawodowego.

Bożena Dykiel przestała być pozyteczna w fundacji "Twarze Depresji. Nie oceniam. Akceptuję"

Jak donoszą media, na facebookowej stronie fundacji pojawiło się oficjalne oświadczenie o zakończeniu współpracy z wybitną aktorką Bożeną Dykiel. W oświadczeniu zostało podkreślone, że decyzja ta zapadła za porozumieniem z aktorką.

Powodem rezygnacji z ambasadorki Bożeny Dykiel była nieautoryzowana przez fundację wypowiedź artystki na antenie TVN podczas rozmowy w programie sniadaniowym "Dzień Dobry TVN". Rekomendowała ona zdrowe odżywianie się w celu stymulacji organizmu do produkcji litu, którego niedobór może mieć fatalne skutki w psychicznym zdrowiu.

Ponad to, Bożena Dykiel skrytykowała rządowe decyzje tłumaczone walką z pandemią koronawirusa, między innymi lockdowny i nakaz utrzymania dystansu społecznego, a także generowanie w ludziach strachu, gdyż ta kombinacja według artystki ma negatywny wpływ na stan psychiczny społeczeństwa.

W oświadczeniu zawarto także zasługi aktorki na rzecz fundacji dla zrównoważenia narracji na temat jej wypowiedzi w programie na żywo - W kampanii „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję.” przykładamy szczególną wagę do doboru ambasadorów. Pragniemy podkreślić, że Pani Bożena Dykiel była naszą ambasadorką od sześciu edycji. Brała udział w naszych konferencjach prasowych, podczas których udzielała wywiadów nie budzących żadnych zastrzeżeń. W 13. edycji naszej kampanii w spocie radiowym aktorka zachęcała do leczenia depresji u psychiatry i psychologa, podkreślając, że „to żaden wstyd skorzystać z ich pomocy.


YouTube/ Postaw Na Wolność / Lubelski Bunt

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Danuta Wałęsa jest wierna pewnej rzeczy. Przez całe lata prawie nic nie zmieniała. Co to jest

Zerknij: Dominika Chorosińska ma sześcioro dzieci. Jej nastarsza pociecha skończyła 18 lat. Jak wygląda