Jak przypomina portal "Super Express", Bożena Dykiel gościła w sobotnim programie "Dzień dobry TVN". Rozmowa prowadzona przez Ewę Drzyzgę i Agnieszkę Woźniak-Starak miała dotyczyć poważnego problemu, jakim jest depresja. Zamiast merytorycznej rozmowy na temat schorzenia, aktorka postanowiła podzielić się swoimi dość kontrowersyjnymi poglądami i zareklamować okulary na depresję. W końcu Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się zakończyć rozmowę. Teraz prezenterka zdecydowała się skomentować całą sprawę. Padły mocne słowa.

Wywiad z Bożeną Dykiel w "Dzień dobry TVN"/ Instagram @Zdrowa Głowa
Wywiad z Bożeną Dykiel w "Dzień dobry TVN"/ Instagram @Zdrowa Głowa
Wywiad z Bożeną Dykiel w Dzień dobry TVN/ Instagram @Zdrowa Głowa

Burza po wywiadzie

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła odnieść się do sobotniego wywiadu z Bożeną Dykiel, jaki przeprowadziła wspólnie z Ewą Drzyzgą. W trakcie rozmowy doszło do dość burzliwej wymiany zdań pomiędzy aktorką i prowadzącymi "Dzień dobry TVN". Zawrzało także w Internecie. Wszystko przez dość kontrowersyjne poglądy Dykiel.

Zdaniem aktorki, za depresję odpowiedzialny jest brak w organizmie litu. Jakby tego było mało, Bożena Dykiel zachwalała cudowne okulary, które miały leczyć z depresji. Z pomocą chorym miała przyjść również odpowiednia dieta, ruch i czytanie, a także unikanie nadmiernego przesiadywania przed telewizorem czy ekranem telefonu. Mówiła również o pandemii.

Od gwiazdy stanowczo odcięła się fundacja odpowiedzialna za kampanię "Twarze depresji", której ambasadorką była również Dykiel. Teraz głos w sprawie zabrała Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak o wywiadzie z Bożeną Dykiel

Agnieszka Woźniak-Starak już w trakcie wywiadu otwarcie wyrażała brak zgody na propagowane przez aktorkę poglądy. Odważnie też zdecydowała się zakończyć rozmowę. Teraz całą sprawę postanowiła skomentować na Instagramie. Przyznała, że bacznie śledzi to, co po sobotniej rozmowie dzieje się w sieci.

"Wszystko dzieje się po coś. Czasem z najtrudniejszych sytuacji rodzi się coś dobrego" - stwierdziła Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka podkreśliła, że dzięki tej rozmowie dużo więcej mówi się na temat poważnego problemu, jakim jest depresja. Jej zdaniem, może to zadziałać lepiej niż niejedna kampania.

Zgadzacie się z tym?

To też może cię zainteresować: Danuta Wałęsa jest wierna pewnej rzeczy. Przez całe lata prawie nic nie zmieniała. Co to jest

Zobacz, o czym jeszcze mówiliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Była zdenerwowana, gdy jej syn wyjechał bez słowa. Wszystko przez jego narzeczoną i jej rodzinę

O tym się mówi: Bożena Dykiel ma wielki problem. Wszystko przez wystąpienia w „DDTVN”. Wydano oficjalne oświadczenie