Jak wskazuje portal "Pomponik", ostatnich dwóch lat z pewnością Kasia Kowalska nie może zaliczyć do najłatwiejszych. Choć wydawało się, że teraz czeka ją nieco spokojniejszy czas, media obiegła informacja, że artystka znów musi się mierzyć z poważnymi problemami. Co się dzieje?

Niełatwy rok

Przed rokiem Kasia Kowalska przeżyła trudne chwile, wszystko w związku z chorobą swojej córki. Na rozrywającym serce nagraniu, ze łzami w oczach Kowalska informowała o tym, że jej pociecha trafiła do londyńskiego szpitala. Był to początek epidemii koronawirusa, co od razu zrodziło podejrzenia, że Ola zmaga się z Covid-19.

"Chciałam tym filmikiem sprowokować pytanie: czy na pewno musicie wychodzić z domu?" - mówiła wówczas piosenkarka tylko wzmagając takie podejrzenia. Jak się okazało Ola nie zapadła na koronawirusa, co wywołało wśród fanów aktorki i nie tylko, duże emocje. Gwieździe zarzucono, że świadomie wprowadziła wszystkich w błąd. Wskazywano, że bierze udział w mistyfikacji.

Kolejne smutne wieści

Z doniesień "Super Expressu" wynika, że Kasia Kowalska zakaziła się koronawirusem. Gwiazda starała się zachować tę informację tylko dla siebie, chcąc uniknąć podobnej burzy wokół swojej osoby, jak miało to miejsce w ubiegłym roku. Mimo to, informacja ta przedostała się do mediów.

Niestety wokalistka do dziś mierzy się ze skutkami infekcji wirusem SARS-CoV-2. Kasia Kowalska nie zdecydowała się jednak zdradzić z czym dokładnie przyszło jej się teraz mierzyć. Ograniczyła się do dość lakonicznego stwierdzenia, że doszło u niej do "regresu pamięciowego, regresu mięśniowego, zmęczenia i bóli". Zamierza ze wszystkim uporać się bez rozgłosu.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Andrzej Piaseczny nie miał pojęcia co się stało, gdy trwał finał "Tańca z Gwiazdami". To dla niego wielka niespodzianka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dobre wiadomości dla seniorów. Część z nich jeszcze w tym tygodniu otrzyma dodatkową czternastą emeryturę

O tym się mówi: Dorota Gardias zdradziła jak czuje się po zabiegu. Jej fani nie kryją niepokoju. Czy są powody do obaw