Adam Małysz podjął decyzję o przekazaniu niezwykle miłej informacji, na którą oczekiwali wszyscy wielbiciele i kibice w całym kraju.

Adam Małysz uszczęśliwił swoich kibiców

Idol wielu Polaków pojawił się na Wielkiej Krokwi, wykonał fotografię, a wierni kibice sportowca zatopili sie w ogromnej radości. Należy zaznaczyć, że całe miesiące zabrało nam oczekiwanie na te cudne wieści, a to wszystko ma już niebawem sie rozpocząć!

Adam Małysz nawiedził już Zakopane, skąd posłał fenomenalną informację kibicom skoków narciarskich na swoim instagramowym profilu. Wygląda na to, że już bardzo niedługo znowu doświadczymy ogromnych emocji, trzymania kciuków i łez wzruszenia.

Mnóstwo czasu przyszło nam czekać na tak dobre wiadomości, co za ulga...

Adam Małysz opublikował na swoim instagramowym profilu post ze zdjęciem, które okrasił radosnym opisem. Okazuje się, że rozpoczynają się przygotowania do Mistrzostw Polski. Nasi reprezentanci, którzy w rozpoczynającym się sezonie powalczą o jak najlepsze wyniki w Pucharze Świata, wykażą się także podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

Małysz ogłosił rozpoczęcie treningów przygotowujących Biało-Czerwonych do emocjonujących konkursów - Rozpoczynamy zgrupowanie w Zakopanem, przed Mistrzostwami Polski. Co prawda jeszcze na igielicie, ale już na torze lodowym - napisał Adam Małysz na swoim profilu na Instagramie.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ryszard Rynkowski pilnie potrzebuje pomocy. Bez tego najważniejsze marzenie nigdy się nie spełni. O co chodzi

Zerknij tutaj: Donald Tusk mocnymi słowami podsumował TVP. Oberwało się też politykom Prawa i Sprawiedliwości