Natalia Kukulska w udzielonym niedawno wywiadzie wyjawiła między innymi, co ją denerwuje w Polakach, nawiązała do podziału w społeczeństwie, a także o tym, co sądzi o bojkotowaniu festiwalu w Opolu organizowanego przez Telewizję Polską.

Wzięła udział w festiwalu, który jest bliski jej sercu ze względu na rodziców

Awantura, jaka wybuchła wokół 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki Opole 2021, wciąż zbiera swoje żniwo w postaci bardzo negatywnej energii gromadzącej się w wielu Polakach. Krytyczny głos wielu rodaków na temat udziału wielu gwiazd w tym wydarzeniu, skumulował się w wypowiedzi dziennikarza Damiana Maliszewskiego.

Natalia Kukulska postanowiła zabrac głos w sprawie głosów grzmiących o krytyce spadającej na Kukiza z ust tych, którzy sami zbratali się z prezesem Telewizji Polskiej Jackiem Kurskim. Artystka nie przebierała w słowach i dała wszystkim do zrozumienia, że w tradycyjnym festiwalu nie miało chodzic o polityczne waśnie, gdyż władza wciąż się zmienia, a festiwal organizowany jest od wielu lat - Wielu artystów, którzy unieśli się w temacie Opola, bez problemu występuje dla instytucji rządowych. Nie widzę w tym konsekwencji. Jak ktoś chce zaprotestować w taki sposób, to niech to robi, ale nie wywyższajmy się swoją moralnością nad innymi. Przeceniamy naszą rolę. Muzyka może być alternatywą dla podziałów. Wchodząc na scenę, nie wypraszam ludzi o innych poglądach - grzmiała piosenkarka.

Co o tym sądzicie? Natalia Kukulska ma rację?

O tym się mówi: Legendarny Adam Małysz uszczęśliwił kibiców. Co takiego ogłosił skoczek

Zerknij: Brithey Spears spełniła groźbę. Opowiedziała o tym, co zrobiła jej rodzina. „Panie, zmiłuj się nad duszami mojej rodziny”, jeśli udzielę wywiadu"