Jak przypomina portal "Pomponik", Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą ogromną tragedię. W sierpniu 2019 roku dziennikarka straciła w tragicznych okolicznościach ukochanego męża - Piotra Woźniaka-Staraka. Wiele wskazuje na to, że powoli życie prowadzącej "Dzień dobry TVN" wraca do normy. Jeden z tygodników zdradza, że gwiazda znalazła nową miłość. Czy tak jest faktycznie?

Agnieszka Woźniak-Starak długo nie mogła się z tym pogodzić

Informacja o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Co oczywiste, najbardziej dotknęła jego najbliższych, w tym jego żonę Agnieszkę Woźniak-Starak. Pogrążona w żałobie dziennikarka na dłuższy czas zniknęła, by dać sobie czas na pogodzenie się ze stratą i poukładanie swojego życia od nowa, już bez ukochanego męża.

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starakowi/ YouTube @Uwaga TVN
Agnieszka i Piotr Woźniak-Starakowi/ YouTube @Uwaga TVN
Agnieszka i Piotr Woźniak-Starakowi/ YouTube @Uwaga TVN

Po roku od tragicznych wydarzeń gwiazda zdecydowała się wrócić do aktywności medialnej. Zadebiutowała wspólnie z Ewą Drzyzgą w roli prowadzącej poranny program "Dzień dobry TVN". Jak wskazują doniesienia jednego z tygodników Agnieszka Woźniak-Strak jest już gotowa pójść dalej i pozwolić sobie znów się w kimś zakochać.

Dziennikarka ma być od jakiegoś czasu widywana z tajemniczym mężczyzną u boku. "Życie na gorąco" donosi, że Agnieszka Woźniak-Starak wybrała się na zakupy w towarzystwie pewnego mężczyzny. Dzielnie nosił zrobione przez dziennikarkę zakupy, wśród których miały się znaleźć m.in. poduszka i kołdra. To nie koniec, tygodnik donosi, że para wcześniej miała się wybrać wspólnie do restauracji, a wieczorem pójść razem na spacer.

"Życie na gorąco" powołując się na osobę z bliskiego otoczenia dziennikarki wskazuje, że ostatnio Agnieszce Woźniak-Starak ma być "po drodze" z mężczyzną o imieniu Remigiusz, który także związany jest ze stacją TVN. Dziennikarka nie komentuje w żaden sposób tematu.

Myślicie, że dziennikarce uda się jeszcze znaleźć szczęście?

To też może cię zainteresować: Natalia Kukulska zabrała głos w sprawie awantury wokół festiwalu w Opolu. Padły ostre słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław Kaczyński odchodzi ze stanowiska. Pojawiły się spekulacje, kto zajmie jego miejsce

O tym się mówi: Katarzyna Dowbor zmaga się z poważną chorobą. Musi uważać, aby móc pracować w zawodzie. O co chodzi