Niebawem odbędzie się premiera nowego filmu, w którym zagrał Krzysztof Kiersznowski. To będzie prawdziwe zaskoczenie dla fanów serii "Kogel Mogel".

Informacja o śmierci Krzysztofa Kiersznowskiego zasmuciła wszystkich 24 października, gdy obiegła media. Tadeusz Chudecki był jedną z pierwszych osób, które przekazały tę smutną wieść za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Chwilę później także inni pogrążyli się w smutnych pożegnaniach na swoich profilach społecznościowych. Między innymi Olaf Lubaszenko opublikował wzruszające pożegnanie na swoim instagramowym profilu - Krzysiu, nie mogę uwierzyć… Aktor niezwykły,a przy tym prawdziwie nieśmiały i autentycznie skromny Człowiek.Dziękuję Ci za te kilkaset teatralnych wieczorów, za dni na planach filmowych. Wiele się od Ciebie nauczyłem, chociaż Ty pewnie skromnie byś temu zaprzeczył… Żegnaj🖤💔🥀

Ilona Łepkowska ujawniła, że Krzysztof Kiersznowski pojawi się w kolejnej części kultowego Kogla-Mogla, czyli kontynuacji pod tytułem „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”.

W prawdzie to będzie jedynie epizod, jednak scenarzystka zapewniła w jednym z wywiadów, że będzie to absolutna perełka. Jak dodała, wielu wspaniałych aktorów z obsady niestety już odeszło, a ostatnio wstrząsnęła Polakami śmierć Krystyny Kołodziejczyk, Katarzyny Łaniewskiej i Pawła Nowisza.

Scenarzystka zdradziła, że ostatni raz widziała się z przyjacielem krzysztofem Kiersznowskim podczas ostatniego dnia zdjęciowego na planie filmowym nowej części "Kogla Mogla".

O tym się mówi: David Beckham w ogniu krytyki. Decyzja byłego piłkarza nie spodobała się milionom. O co chodzi

Zerknij: Ryszard Rynkowski pilnie potrzebuje pomocy. Bez tego najważniejsze marzenie nigdy się nie spełni. O co chodzi