Urszula Kasprzak jest jedną z ikon polskiej sceny muzycznej i wielu jej wiernych fanów mocno sie zastanawia, jaka jest tajemnica jej młodego wyglądu. Zdaje się, że nowa płyta "Teraz ja" może zawierać odpowiedź na to pytanie...

Urszula wciąż ma pełne ręce roboty. Czy to dlatego sporo straciła na kilogramach?

W ubiegłym roku, pod koniec listopada światło dzienne ujrzała płyta Urszuli, która miała typowo bożonarodzeniowy klimat. Kolędy i pastorałki, a także folk i popowe utwory znalazły się wówczas na krążku pod tytułem "Cud nadziei". Od tamtego czasu artystka musiała utrzymywać tempo pracy i ciężko pracować, gdyż 22 listopada bieżącego roku pojawiła się kolejna płyta piosenkarki, pod tytułem "Teraz ja".

Ostatnie swoje perypetie piosenkarka przedstawiła w rozmowie z dziennikarzem Pawłem Trześniokowskim. Opowiedziała o swoich relacjach z bliskimi, sąsiadami i przyjaciółmi.

Opowiedziała także, w jaki sposób obecnie dba o swoją formę i od czego się to zaczęło - No i są moje wspaniałe kumpele. Mobilizujemy się wzajemnie. Ostatnio wzięłam się za siebie, wstaję o 7 rano, łączę się z nimi na Skypie i razem ćwiczymy. Schudłam już 10 kilo. Musiałam, bo było mnie zdecydowanie za dużo. Nawet nie chciałam robić żadnej sesji do nowej płyty. Ale wytwórnia namówiła mnie na nowe zdjęcia. Zgodziłam się, bo fotki zrobiła Beata Wielgosz, a jej ufam. Pięknie widzi ludzi - dodała artystka.

O tym się mówi: Potworny wypadek w jednym z polskich miast. 33-latek wpadł do głębokiego wykopu. Jak to mogło się stać

Zerknij: Kamery uchwyciły wpadkę posła Prawa i Sprawiedliwości. Bartosz Kownacki zaliczył sporą wpadkę

Nie przegap: W najbliższy piątek rozlegną się syreny alarmowa. Sytuacja jest bardzo poważna