Jarosław Bieniuk aktualnie tworzy związek z Zuzanną Pactwą, modelką, która dała się poznać szerszej publiczności biorąc udział w programie "Żony Hollywood".

Czy para celebrytów planuje mieć wspólne dziecko? Modelka odpowiedziała na pytania internautów

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Zuzanna ✨ (@zuzannala)

Jest kolejną po Martynie Gliwińskiej towarzyszką byłego sportowca. Zakochani przed długi czas nie afiszowali się ze związkiem, nie publikowali nigdzie wspólnych zdjęć, a sam Jarosław Bieniuk udał się na komunię świętą syna bez ukochanej.

Całkiem niedawno dopiero przestali się kryć ze swoim związkiem, gdy Zuzanna przybyła na widownię programu "Taniec z Gwiazdami", by kibicować Oliwii podczas tanecznych zmagań. Ponad to, modelka opublikowała w Internecie wspólne fotografie z ich wypadu do Marakeszu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Zuzanna ✨ (@zuzannala)

Całkiem niedawno także modelka postanowiła odpowiedzieć na Instagramie na pytania internautów, którzy zasypywali modelkę pytaniami, a wśród nich znalazło się to o plany na ewentualne macierzyństwo. Okazuje się, że istnieje na to spora szansa, co potwierdziła w odpowiedzi - Kiedyś tak, ale pod warunkiem, że jest to wspólna i przemyślana decyzja - stwierdziła.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Zuzanna ✨ (@zuzannala)

Co o tym sądzicie? Jak potoczą się dalsze losy Zuzanny i Jarosława? Wszak Oliwia przyznała, że jej tato jest zakochany!

O tym się mówi: Potworny wypadek w jednym z polskich miast. 33-latek wpadł do głębokiego wykopu. Jak to mogło się stać

Zerknij: Jarosław Kaczyński znalazł się na ustach wszystkich. Wszystko przez zawartość jego kieszeni. O czym mowa

Nie przegap też tego: Katarzyna Dowbor zmaga się z poważną chorobą. Musi uważać, aby móc pracować w zawodzie. O co chodzi