20-letnia Mieszkanka Florydy Jayne Rivera, usunęła swoje konto na Instagramie po reakcji ludzi na osobliwą sesję zdjęciową.

Jednak to nic nie dało, gdyż zrzuty ekranu z jej zdjęć krążą po platformach społecznościowych. Na zdjęciach miała na sobie dopasowaną, czarną marynarkę, gdy stała przy trumnie ozdobionej amerykańską flagą. W jednej z ramek pozowała ze złożonymi rękami. „Ojciec tej modelki z Instagrama zmarł, a ona zrobiła sesję zdjęciową z otwartą trumną” – powiedział ekspert od mediów społecznościowych na Twitterze, dzieląc się zdjęciami.

"Motyl odleciał. Rip Papi, byłeś moim najlepszym przyjacielem. Dobrze przeżyte życie” – napisała w swoim poście. Obrazy od tego czasu oburzyły tysiące jej wyznawców, a wielu wzywało ją do „braku szacunku”.

„Nie fajnie Jayne, twój tata był odznaczonym weterynarzem, zdjęcie zrobione przez jego trumnę powinno być pod tobą. Niech spoczywa w wiecznym pokoju” – napisał jeden z wyznawców. Na zdjęciach Rivera ma na sobie dopasowaną czarną sukienkę z jednym długim rękawem i pończochami. Są też tacy, którzy twierdzą, że żałoba jest dziwną rzeczą, którą każdy przechodzi na swój sposób.

Pani Rivera broniła się jednak podczas rozmowy z NBC News , mówiąc, że rozumiała negatywny odbiór, ale zdjęcia zostały zrobione „z najlepszymi intencjami w sposób, w jaki zaaprobowałby je jej ojciec, gdyby jeszcze żył”.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Rodzina królewska będzie niezadowolona z filmu Spencer. Wszystko przez księżną Kate

Zerknij: Zbigniew Boniek zdradził, ile wynosi jego emerytura. Kwota będzie dla wielu osób sporym zaskoczeniem