Ślubne zawirowania były całkiem niedawno, a przynajmniej może sie tak wydawać postronnym internautom, którzy zaraz po tym, jak ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego zniknął z nagłówków, wrócili do swoich spraw doczesnych.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Tymczasem brzuszek przyszłej mamy rośnie sobie w najlepsze

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Do tej pory małżonkowie nie afiszowali się z ciążowymi krągłościami. Nie było wiadomo, jak się czuje Joanna poza faktem, że zachowanie fotoreporterów podczas ślubu i po nim mocno nią i jej mężem wstrząsnęło.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Dzisiaj brzuszek przyszłej mamy jest już widoczny, a młodzi małżonkowie postanowili podzielić się ze światem tym radosnym momentem za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Na Instagramowym profilu jednego z warszawskich centrów medycznych pojawiło się zdjęcie Joanny i Antoniego, oraz widocznego już brzuszka Joanny z juniorem w środku. Klinika podziękowała małżonkom za zaufanie.

źródło: Instagram

Bycie rodzicem daje ogromną satysfakcję, ale to także ciężka praca – zwłaszcza na początku. Radzenie sobie ze zmianami w codziennej rutynie i bezsennymi nocami podczas nauki opieki nad dzieckiem może wymagać dużo energii, emocjonalnego zaangażowania i cierpliwości. Będzie wiele razy, kiedy nie do końca wiesz, co robić, ale pamiętaj, że dla wszystkich jest tak samo – uczysz się w pracy.

Nam pozostaje pogratulować i życzyć rodzince Królikowskich wszystkiego, co najlepsze!

O tym się mówi: Prognoza pogody na weekend i Wszystkich Świętych nie pozostawia złudzeń. Polacy mocno się zdziwią. O co chodzi

Zerknij: Renta dożywotnia. Czym jest i jakie trzeba spełnić warunki w 2021 roku, aby z niej korzystać