Celebrytom jest łatwiej zdobyć coraz większą rzeszę wielbicieli i sympatyków, gdyż fanów mają z pewnością wielu. Kasia Cichopek należy do tej grupy celebrytów, którzy zdążyli już sobie zapracowć na sławę, szacunek i uznanie.

Katarzyna Cichopek zebrała mnóstwo gratulacji, gdy pokazała swój brzuszek

Wiadome jest, że każda kobieta jest piękna, jednak nie wszystkie kobiety są w typie każdego mężczyzny lub kobiety. Czy Katarzyna Cichopek jest w typie wielu ludzi? Z pewnością tak, szczególnie po tym, jak opublikowała dość zaskakująco przyjemne dla oka zdjęcie na swoim instagramowym profilu!

Czy Katarzyna Cichopek wygląda wspaniale? Oczywiście! Zawsze, gdy pokazuje się w makijażu, czy bez - wygląda jak ona i nie trzeba się zastanawiać nad tym, ile "tapety" zwykle ma na buzi, czy przeróbek wykonano na jej fotografiach.

Jej publikacja, w której pokazała kawałek brzuszka wprawiła pół Polski w niezłe wibracje - KONKURS*ROZDANIE*GIVEAWAY*KONKURS*ROZDANIE*GIVEAWAY*KONKURS*ROZDANIE*GIVEAWAY* ‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️ Wspólnie z marką @oceansapart.pl mam dzisiaj dla Was konkurs, w którym 5 osób ma szansę wygrać ekstra nagrody! Zasady konkursu: Obserwuj profil @oceansapart.pl i @katarzynacichopek Oznacz w komentarzu koleżankę, z którą łaczą Cię wyjątkowe wspomnienia! Możesz dodatkowo udostępnić post na swoim IGS 🧡Daj się zauważyć! Wszelkie udostępnienia tego posta zwiększają szansę na wygraną 🧡Zapisz post za pomocą Bookmark (prawy dolny róg), aby nie przegapić wyników konkursu (...) - napisała przy zdjęciu, na którym widzimy ją w stroju do ćwiczeń, a szczupły, umięśniony lekko brzuszek przyjemnie zachęca do uzyskania co najmniej takiego samego!

O tym się mówi: Prognoza pogody na 1 listopada może zaskoczyć. Synoptycy ostrzegają

Zerknij: Uczestnik programu "Rolnik szuka żony" zdradził sekret powstawania programu. Zaskakujące fakty ujrzały światło dzienne