Jarosław Kaczyński urodził się 18 czerwca i co ciekawe nie jest tylko bratem bliźniakiem z Lechem Kaczyńskim, ale również zodiakalnym. Osoby te są bardzo dobrze czują się w większym gronie, nie straszny im tłum. Mają doskonałą pamięć i są nieco wścibskie. Dodatkowo świetnie posługują się słowem.

Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński

Beata Szydło to zodiakalny Baran. Była pani premier urodziła się 15 kwietnia. Osoby spod tego znaku zodiaku charakteryzuje przede wszystkim energiczność i otwartość oraz... częste popadanie w konflikty. Podczas klótni Barany czują się jak ryby w wodzie, ponieważ pokazują wówczas swoją siłę.

Jarosław Gowin urodził się spod znaku Strzelca, czyli w grudniu. Polityk więc jest otwarty, przychylnie nastawiony do innych ludzi i często nawiny, ale także egocentryczny i mało odpowiedzialny.

Borys Budka to natomiast Ryby. Uwielbia żyć w chaosie, w którym właśnie odnajduje spokój. Jest empatyczny i wrażliwy, jednak wadą może być naiwność.

Donald Tusk urodził się 22 kwietnia, więc jest zodiakalnym Bykiem. Lubi poczucie bezpieczeństwa, stabilność i jest godny zaufania. To ukryty introwertyk, który nie lubi mówić głośno o swoich emocjach. Może być postrzegany jako materialista, choć nim nie jest. Dlaczego? Bo uwielbia piękne przedmioty.

Rafał Trzaskowski to Koziorożec - uparty, sprawiedliwy, lojalny i twardo stąpający po ziemi. Potrafi świetnie poprowadzić swoją karierą, ponieważ jest ambitny.

Donald Tusk/ screen youtube
Donald Tusk/ screen youtube
Donald Tusk/ screen youtube

To również może Cię zainteresować: Monika Richardson Zdradziła, Jak Wygląda Jej Relacja Z Byłym Mężem. Czy Zbiegniew Zamachowski Może Na Nią Liczyć

Zobacz także: Celebryci Obchodzą Halloween. Małgorzata Rozenek Straszy W Mediach Społecznościowych