Jak podaje "Super Express", piłkarz bardzo chętnie podzielił się z fanami tym, jak spędzał sobotni wieczór. A zrobił to dość nietypowo. Kto by się spodziewał, że ma aż tak podzielną uwagę.

Miniony wieczór upłynął w bardzo sportowej atmosferze - jednocześnie odbywał się mecz angielskiej Premier League pomiędzy Tottenhamem Hotspur a Manchesterem United i gala UFC 267. Okazuje się, że legendarny piłkarz nie wiedział, na oglądanie którego sportowego pojedynku ma się zdecydować. Postanowił więc... oglądać oba na raz.

Zbigniew Boniek/YouTube @Polsat Sport
Zbigniew Boniek/YouTube @Polsat Sport

Opublikował relację na swoim Twitterze, na którym widać było, że już od godziny 20 bacznie śledzi każdą minutę meczu. Dodatkowo na tablecie miał włączoną transmisję gali sztuk walki.

Prawdziwy szok wywołał fakt, że chwilę później do akcji wkroczył również telefon... Boniek z tabletu przerzucił się na mniejsze mobile urządzenie, na którym oglądał odbywające się w Abu Zabi walki. Na tablecie natomiast włączył jeszcze jedną transmisję - mecz Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice.

Spodziewaliście się, że jest aż tak multizadaniowy i ma tak dużą podzielność uwagi? Niektórych zaskoczył jeszcze fakt, że piłkarz ma tak wiele zainteresowań i nie ciekawi go jedynie dyscyplina sportowa, w której kiedyś się rozwijał, ale również inne, niezwiązane z jego zawodem.

Zbigniew Boniek/YouTube @Wywiady Piłkarskie
Zbigniew Boniek/YouTube @Wywiady Piłkarskie

To również może Cię zainteresować: Ewa Minge Szczerze O Swoim Synu. Jak Znane Nazwisko Wpłynęło Na Jego Życie

Zobacz także: Polscy Politycy I Ich Znaki Zodiaku