Nie ulega wątpliwości, że niedawne doniesienia o pojednaniu tych dwojga mogły zaskoczyć wielu internautów. Aktorzy Agata Buzek i Jacek Braciak pojawiając się razem na jednym z branżowych wydarzeń wzbudzili niemałą sensację w świecie show-biznesu i wśród tych, którzy tym światem żyją.

Ponownie znaleźli się w tabloidowych nagłówkach?

Spekulacje na nowo odżyły, jak domniemana miłość między aktorami. Salwa artykułów pojawiła się w Internecie zalewając media społecznościowe i na krótki moment zajmując umysły czytelników i internautów.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Gutek Film (@gutekfilm)

Historia miłości tych dwojga ponoć jest burzliwa, tak właśnie przedstawiają ich związek media. Mieli co pewien czas się rozstawać i do siebie bracać, a ostatnio widziani znowu razem, ponownie sprawili, że tabloidy prześcigały się w formułowaniu nagłówków.

Para stanęła razem przed kamerami na planie filmu "Moje wspaniałe życie", po razem przyszli na premierę owej produkcji. Czy wywołanie sensacji, jakoby wrócili do siebie było sprytnym chwytem marketingowym, czy faktuycznie dawne uczucia odżyły podczas wspólnej pracy na planie?

Media jednak donoszą, że Agata Buzek wyprowadziła się od Jacka Braciaka i ponownie związała się ze swpim byłym partnerem Pawłem Ławrynowiczem.

Co o tym sądzicie? Czy Agata Buzek w końcu odnajdzie bezpieczeńsrtwo w związku?

O tym się mówi: Przykry incydent podczas spotkania z królową Elżbietą II. 6-latka wręczyła monarsze kwiaty, a po chwili płacze. Co się stało

Zerknij: Celebryci obchodzą Halloween. Małgorzata Rozenek-Majdan straszy na mediach społecznościowych