Marian Lichtman, kolega zmarłego artysty z zespołu Trubadurzy potwierdził doniesienia o utrudnionym kontakcie z Krawczykiem tuż przed śmiercią. Czy to wystarczy, aby podjąć próbę obalenia testamentu po zmarłym 5 kwietnia o godzinie 17:00 Krzysztofie Krawczyku? Piosenkarza umieszczono w szpitalu 23 marca. Zaraz przed Świętami Wielkanocnymi wypisana do domu Krzysztofa Krawczyka, po dwóch dniach jednak stan jego zdrowia uległ gwałtownemu pogorszeniu. Umieszczono go na oddziale łódzkiej Wojskowej Akademii Medycznej. Niestety starania medyków nie były skuteczne i legenda polskiej sceny muzycznej zmarła. Wdowa po artyście Ewa Krawczyk, stanowczo zaznaczała, że nie jest prawdą doniesienie, jakoby bezpośrednią przyczyną śmierci jej ukochanego męża nie był Covid-19. Jak wyraźnie poinformowała opinię publiczną, bezpośrednią przyczyną śmierci męża były choroby współistniejące. Należy zaznaczyć, że za życia Krzysztof Krawczyk wyraził swoje ubolewanie i zawód faktem, że mimo obietnic rządu, szczepionka przeciw covid nie uchroniła go przed uzyskaniem pozytywnego testu.

Ewa Krawczyk podczas tworzenia treści książki o swoim zmarłym mężu, nie ukrywała tego, ile chorów dręczyło miłość jej życia. Były to między innymi choroba Parkinsona, cukrzyca, a także migotanie przedsionków serca.

"Pomponik" donosi, że artysta miał 20 osób na utrzymaniu, między innymi siostrzenice małżonki Ewy, oraz oczywiście ich rodziny, co wdowa być może pominęła w książce, a także to, że właśnie z powodu obciążenia finansowego jej rodziną, mąż zaniedbał własnego syna, którego niepełnosprawność powstała z winy artysty.

Teraz media obiegła informacja, że Krzysztof Igor Krawczyk w swym uporze i napaleniu na spadek po ojcu wyjawił, a Marian Lichtman potwierdził, że kontakt z Krawczykiem seniorem był mocno utrudniony w ostatnich chwilach życia, co może być podstawą dla syna, aby podjąć próbę obalenia testamentu.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Świadczenia emerytalne bez podatku od 2022 roku. Kto ile zyska na nowym polskim ładzie

Zerknij tutaj: Żona Kamila Stocha zdradziła zaskakującą prawdę na temat męża. "Kamil nie chciał wyjść do sklepu, bo bał się"