Krzysztof Igor Krawczyk i wdowa po Krzysztofie Krawczyku Ewa Krawczyk, według medialnych doniesień nie darzyli się ciepłymi uczuciami praktycznie nigdy. Dlatego też od odejścia artysty, tych dwoje nie jest w stanie zatrzymać puszczonej w ruch machiny sporu o spadek.

Czy Krzysztof Igor Krawczyk znalazł sposób na podważenie prawdziwości testamentu?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Plejada (@plejadapl)

Gdy Ewa Krawczyk poinformowała opinię publiczną o tym, że zarezerwowała juniorowi na cmentarzu miejsce obok ojca i o tym, jak mężczyzna na to zareagował, ich konflikt zdawał się jedynie narosnąć.

Pośród całego medialnego chaosu okalającego ich relacje, Krzysztof Igor Krawczyk oraz wieloletni kolega artysty, Marian Lichtm, udzielili niedawno wywiadu Mai Rutkowskiej, który ukazał testamenty Krawczyka seniora w nowym świetle.

Krzysztof Igor Krawczyk, wraz z Marianem Lichtmanem dali do zrozumienia w rozmowie z Mają Rutkowską, iż podpisanie przez artystę testamentów mogło być całkowicie nieświadome!

Kolega wokalisty z zespołu zdradził, że Krzysztof Krawczyk cierpiał na Alzheimera. O tym samym wspomniał również Krzysztof Krawczyk junior - Nawet nie wiedziałem, co się działo z tatą i jak źle było z nim, bo - jak się okazuje - on już ok. 20 lat przed swoim odejściem miał chorobowe problemy. Parkinson pod koniec, ale i alzheimer. Nie pamiętał... Wydawało mi się, że on na przyjęciach rodzinnych nie rozpoznaje mnie. To już była choroba - oznajmił syn zmarłego artysty.

Ewa Krawczyk jednak słysząc o treści wypowiedzi panów zabrała głos w tej sprawie stanowczo zaprzeczając ich słowo. Stwierdziła, że to nie jest prawda.

O tym się mówi: Rafał Brzozowski rozprawia się z plotkami. Poszło o Martę Manowską. Padły jednoznaczne słowa

Zerknij tutaj: Oburzające słowa padły z ust lekarki dyżurującej na SOR w jednym z polskich miast. To nie był pierwszy taki przypadek