Przyczyną jest rzecz jasna praca, której podjął się Antoni Królikowski i zarobek, który przyda się po narodzinach potomka. Od Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub, tabloidy stale opisują prywatne sprawy świeżo upieczonych małżonków.

Małżonkowie milcząc na temat krążących plotek o ciąży, nieświadomie zaogniali sytuację, prowokując fotoreporterów do intensywniejszego wtykania nosa w ich sprawy.

Rozstają się z powodów zawodowych Antoniego?

Finalnie celebrytka przyznała, że faktycznie jest w ciąży, prosząc jednocześnie o święty spokój z obawy o prawidłowy przebieg ciąży - Tak, to prawda spodziewamy się̨ dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej. Niestety, wbrew naszej woli i bez naszej wiedzy, została ona upubliczniona, a w ostatnich dniach stała się - wraz z wieloma insynuacjami dotyczącymi życia prywatnego - przedmiotem medialnej dyskusji - wyjaśnili w oficjalnym oświadczeniu państwo Królikowscy.

To jednak nie jest koniec rewelacji opisywanych przez tabloidy o parze aktorów. Okazuje się, że czeka ich miesięczna rozłąka z zawodowych powodów, jakie skoniły Antoniego do wyjazdu za granicę.

"Przez Atlantyk" jest programem, który wygna z Polski paru celebrytów. Będą oni podróżować jachtem z Karaibów na Majorkę przez cały miesiąc. Jak podają media, wybrane do programu gwiazdy wyruszają w podróż już w listopadzie, co świadczy o podpisanych już umowach. Media donoszą, że Antoni przywiezie z podróży przysługujące mu z kontraktu 200 tysięcy złotych, które przydadzą się w obliczu spodziewanego nadejścia potomka.

O tym się mówi: Krzysztof Igor Krawczyk zdradził nieznane dotąd informacje o zdrowiu ojca. Ewa Krawczyk stanowczo zaprzecza. O co chodzi

Zerknij: Gwiazdor "Czterej pancerni i pies" miał jeszcze wiele planów. Roman Wilhelmi nie był gotów na to, by odejść. Czego nie zdążył zrobić