Instagramowy profil aktorki Katarzyny Cichopek pęka w szwach od licznych zdjęć i filmików, głównie związanych z jej zawodowymi sprawami, oraz publikacjami sponsorowanymi, w których pod pozorem pokazania własnej, rodzinnej codzienności, celebrytka umieszcza reklamę za reklamą kosmetyków, ubrań, usług, czy innych produktów.

Katarzyna Cichopek pokierowała się stereotypem, czy ogólnie przyjętą narracją?

Coraz większą grupę jej odbiorców zaczyna to irytować, czego już od dawna nie ukrywają. Okazuje się, że wieloletnie gwiazda zerialu "M jak miłość", oraz jedna z prowadzących śniadaniowy program spotkała się z kolejną falą krytyki, jaka spadła na nią z powodu jednego, z pozoru zwyczajnego wpisu jesiennego.

Katarzyna Cichopek mając za zadanie zareklamowanie kolejnego produktu, jakim w tym przypadku były ciuchy i dodatki, wrzuciła na swoje instagramowe konto zdjęcie w jesiennym klimacie z opisem, który wywołał u niektórych komentujących internautów niemałą konsternację.

Wielu zwyczajnie zostawiło Katarzynie Cichopek w komentarzu komplement lub pytanie o konkretny produkt, jaki prezentowała na zdjęciu. Jednak kilku zauważyło pewną nieścisłość w luźnym opisie celebrytki - Witaminka D ☀️ łapie ostatnie promienie słońca. Nie przepadam za listopadem 😏 ale jak na razie nie jest najgorzej. Oby tak dalej… #jesień #jesiennestylizacje #jesienneklimaty #jesieniara #witaminad #spacer #dayoff #positivevibes #lifestyle #myway

Wnikliwym internautom poszło o stwierdzenie dotyczące witaminki D i listopada, podczas którego według nich synteza witaminy D nie wystepuje w skórze.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Joanna Opozda-Królikowska i Antoni Królikowski muszą się rozstać. O co chodzi

Zerknij: Proste patenty na zmniejszenie rachunków za prąd. Dzięki tym sposobom można nieco oszczędzić