Jak przypomina portal "Plotek", program interwencyjny "Sprawa dla reportera" od 37 lat prowadzony jest przez Elżbietę Jaworowicz. W tym czasie dziennikarka pomogła wielu ludziom. Widzoiwe mogli też zobaczyć, jak zmienia się sama Jaworowicz, która w tym roku obchodziła swoje 75. urodziny.

Od lat na antenie

Elżbieta Jaworowicz od kilku dekad związana jest z TVP, gdzie prowadzi swój autorski program "Sprawa dla reportera". Dziennikarka słynie raczej ze stałego wizerunku, nigdy nie poddawała się żadnym spektakularnym metamorfozą. Od lat wierna jest czarnym włosom, które sięgają jej do ramion. Od lat nosi grzywkę, która najczęściej zaczesana jest lekko na bok.

Elżbieta Jaworowicz/Youtube @Plotki Rozrywka
Elżbieta Jaworowicz/Youtube @Plotki Rozrywka
Elżbieta Jaworowicz/Youtube @Plotki Rozrywka

Elżbieta Jaworowicz ukończyła Wydział Filologiczny Uniwersytetu Warszawskiego. W 1976 roku ukończyła również studium związane z realizowaniem programów telewizyjnych. W latach 80. zajęła się realizacją reportaży interwencyjnych. Współpracę z TVP zaczęła jeszcze w trakcie studiów. Wszystko dzięki wygranej w konkursie zorganizowanym przez Telewizyjny Ekran Młodych.

Jedną z cech charakterystycznych Elżbiety Jaworowicz jest sposób, w jaki siedzi. Zwykle siada na krawędzi krzesła, z dala od oparcia. Do tego bardzo delikatnie układa nogę na nogę. Jej pięta nie dotyka podłoża - spoczywają na nim jedynie palce. To wszystko sprawia wrażenie, że nogi dziennikarki są wyjątkowo długie.

Elżbieta Jaworowicz/YouTube TVP
Elżbieta Jaworowicz/YouTube TVP
Elżbieta Jaworowicz/YouTube TVP

Wiele fragmentów programu nadal podbija sieć, trafiając do coraz młodszych odbiorców. Wiele takich zabawnych filmików można zobaczyć między innymi na TikToku. Dobra wiadomość dla fanów progamu jest taka, że Elżbieta Jaworowicz nie zamierza póki co kończyć pracy i przechodzić na emeryturę.

@sprawadlareportera24

#szkolna17 #sprawadlareportera #dc #plotkaraxoxo #jaworowicz #mixujwariacie #ComedyClubOpenMic #fypシ Do Choroszczy natychmiast

♬ dźwięk oryginalny - SprawaDlaReportera

Należycie do grona fanów programu?

To też może cię zainteresować: Za granicami naszego kraju pojawiła się groźna choroba. Wirusolog ostrzega, że może ona zagrozić także nam

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Książę Harry zadzwonił do swojego brata. Nie mógł pozwolić, żeby sytuacja powtórzyła się po raz kolejny

O tym się mówi: Premier Mateusz Morawiecki nie kryje oburzenia. Zwrócił się z apelem do Donalda Tuska. Czego dotyczy