Nie żyje William Lucking, popularny aktor charakterystyczny, który wcielił się w oldschoolowego motocyklistę Pineya Winstona w serialu FX Sons of Anarchy. Miał 80 lat.

William Lucking zmarł 18 października w swoim domu w Las Vegas, jak ogłosiła jego żona Sigrid Insull Lucking w nekrologu rozprowadzanym przez przyjaciela i aktora Stephena Machta.

Odszedł znany aktor Hollywood

„Chociaż William często grał twardzieli i siłaczy, w swoim prawdziwym życiu był eleganckim mężczyzną o genialnym intelekcie, który uwielbiał dyskutować o polityce i sprawach bieżących, dyskutować o filozofii i fizyce oraz wygłaszać precyzyjne opinie na temat sztuki i poezji” – wyznała wdowa po aktorze.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Gr8erDays (@gr8erdays)

Lucking zagrał także pułkownika wojska Lyncha w NBC The A-Team z lat 1983-84 oraz Bajoran Furel w trzech odcinkach konsorcjowanego Star Trek: Deep Space Nine z lat 1995-97. Na dużym ekranie, obok Faye Dunaway i George'a C. Scotta, wcielił się w szorstkość w Oklahomie Crude Stanleya Kramera (1976) i pojawił się w Siedmiu wspaniałych przejażdżkach! (1972), Arthura Hillera The Crazy World of Julius Vrooder (1974), Powrót człowieka zwanego Koniem (1976) Curtisa Hansona Dzika rzeka (1994) Stevena Soderbergha Erin Brockovich (2000) Petera Berga The Rundown (2003 ), Najszybszy Indianin na świecie Rogera Donaldsona (2005) i Kontrabanda Baltasara Kormákura (2012).

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anja (@anjakjaer)

Lücking pojawił się jako członek założyciel SAMCRO Piermont „Piney” Winston, ojciec Ryan Hurst Harry „Opie” Winston, na 35 odcinkach Kurt Sutter „s Sons of Anarchy , z serii rozpocznie się w 2008 roku w wyniku czwartego sezonu w 2011 roku.

O tym się mówi: Bożena Dykiel żegna się z TVN. Powodem jest jej wypowiedź w programie śniadaniowym

Zerknij: Krzysztof Igor Krawczyk zdradził nieznane dotąd informacje o zdrowiu ojca. Ewa Krawczyk stanowczo zaprzecza. O co chodzi