Podobno księżna Diana rzuciła się ze schodów, gdy była w czwartym miesiącu ciąży z księciem Williamem.

Szokujące fakty wyszły na jaw. Wstrząsające, do czego się posunęła...

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez M 🥀 (@princessdianabr)

Mówi się, że księżna Walii nagrała relację w 1991 roku, gdy jej małżeństwo z księciem Karolem zaczęło się rozpadać, zanim wysłała taśmy do dziennikarza Andrew Mortona. Autor wykorzystał je do napisania książki „Diana: Her True Story”.

We fragmentach książki, która została przedrukowana 25 lat po jej pierwotnej publikacji, Diana opisała swoje próby nakłonienia księcia Karola do jej wysłuchania. „Kiedy byłam w czwartym miesiącu ciąży z Williamem, rzuciłam się na dół, próbując zwrócić na siebie uwagę męża, aby mnie wysłuchał” – powiedziała Diana, zgodnie z Daily Mail, który obecnie wydaje serial. Kiedy powiedziała Karolowi, że jest zdesperowana, powiedział: „Zawsze mi to robisz” i wyszedł z nią na przejażdżkę.

Rzucając się ze schodów, Diana zdała sobie sprawę, że może nie stracić dziecka, mimo że miała dość posiniaczoną okolicę brzucha. Kiedy wrócił, wiesz, to było po prostu zignorowanie, całkowite zignorowanie. Po prostu wyszedł za drzwi.

Taśmy ujawniają również zmagania Diany z bulimą, bezsennością, dystansem do Karola i kilkoma innymi kontrowersjami, które zrujnowały jej życie.

Co o tym sądzicie: Gwiazda znanego kabaretu zmaga się z poważną chorobą. "Muszę się teraz zająć tylko sobą i moim zdrowiem"

Zerknij: Pies wrócił do właścicieli z bezwładnym kociakiem w pysku. Jego zachowanie wprawiło wszystkich w osłupienie

Nie przegap: Fragmenty programu Elżbiety Jaworowicz podbijają sieć. "Sprawa dla reportera" ma coraz większe grono fanów