Nie ulega wątpliwości, że ostatnimi czasy trudno jest o konstruktywną dyskusję między osobami propagującymi rządowe restrykcje i nakaz szczepień, oraz obowiązek pokazania zaświadczenia o szczepieniu w wielu miejscach życia społecznego, a tymi będącymi przeciwko tym wszystkim decyzjom.

Bożena Dykiel skrytykowała rządowe decyzje pandemiczne

Media głównego nurtu wciąż głoszą o ilości zakażeń podczas ogłoszonej przez rząd czwartej fali, oraz o zgonach osób mających pozytywny wynik testu PCR. Każda wypowiedź niezgodna z aktualną narracją wiąże się z surowymi konsekwencjami, jakie ponosi na przykład wybitka aktorka Bożena Dykiel, która w śniadaniówce TVN "Dzień Dobry TVN" skrytykowała rządowe decyzje związane z ogłoszoną w 2019 roku pandemią, oraz poddała w wątpliwość istnienie realnego zagrożenia związanego z tym konkretnym koronawirusem.

Aktorka podając statystyki inne, niż głoszone w mainstreamowych mediach, rozzłościła prowadzące wydanie programu, a jedna z nich - Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła szybko przerwać aktorce zapowiadając serwis informacji.

Była już ambasadorka fundacji mającej pomagać osobom z depresją, wciąż znajduje się w nagłówkach tabloidowych artykułów, stąd wiemy o oficjalnym oświadczeniu, jakie opublikowała na temat współpracy z Bożeną Dykiel stacja TVN - Nie planujemy zmian w obsadzie serialu „Na Wspólnej”. A Widzowie i fani nie wyobrażają sobie serialu bez kultowej Marii Zięby, granej przez Bożenę Dykiel - widnieje w oficjalnym oświadczeniu TVN-u.

O tym się mówi: Szpital w Pszczynie opublikował oświadczenie w sprawie 30-letniej pani Izabeli. Jest decyzja w sprawie lekarzy

Zerknij: Fragmenty programu Elżbiety Jaworowicz podbijają sieć. "Sprawa dla reportera" ma coraz większe grono fanów