Maria Wiktoria Wałęsa 12 lat temu dała się poznać szerszej grupie Polaków, decydując się na wzięcie udziału w popularnym talent show "Taniec z Gwiazdami". Zaczęła trochę od końca, gdyż najpierw pokazała się w programie jako gwiazda, a dopiero potem podjęła próbę zostania nią.

Głębra relacja, jaką Maria Wiktoria Wałęsa nawiązała z Edytą Herbuś, zaowocowała większym zainteresowaniem fotoreporterów, który jak wiemy - mają w sobie ogromną wytrwałość i cierpliwość w wyczekiwaniu na celebrytę w krzakach, czy na drzewie.

Maria Wiktoria Wałęsa odnalazła szczęście w duchowym rozwoju

Dlatego też córka byłego prezydenta Lecha Wałęsy coraz częściej bywała bohaterką tabloidowych artykułów. Po latach wyznała zdziwiona, że praca u taty i medialne zainteresowanie nie zdołały jej przygotować na prawdziwe stanie się pełnoprawną celebrytką, za którą krok w krok łażą paparazzi - Miałam dopiero 24 lata i trudno mi było odmówić z takich zwyczajnych, ludzkich powodów. Chciałam nauczyć się tańczyć, chciałam przeżyć przygodę… Nie miałam świadomości tego, co się później wydarzy. Pracowałam już jakiś czas z moim tatą i wydawało mi się, że – przynajmniej trochę – wiem, jak funkcjonują media. Byłam w błędzie – wyjawiła Gali córka Lecha Wałęsy.

Kobieta próbowała swoich sił zakładając fundację dla chcących zostać celebrytą, jednak to plotki o przyjaźni z Aleksandrą Kwaśniewską sprawiły, że media się zaczęły nią interesować nieco intensywniej. Gdy poznały się na planie "Tańca z Gwiazdami", zaczęło być głośno o ich przyjaźni.

Po latach Aleksandra Kwaśniewska naświetliła prawdziwą relację między nią, a Marią Wiktorią Wałęsą - Z Marysią widziałyśmy się jakieś 3 razy w życiu… – napisała w mediach społecznościowych Ola Kwaśniewska. Tak to właśnie media potrafią zaszczepić w ludziach koncepcję, którą potem wystarczy pieczołowicie pielęgnować wałkując temat i podsycając dyskusje na jego temat.

Co o tym sądzicie? Widzicie inne przykłady medialnych doniesień, które z czasem okazały się być bzdurą?

O tym się mówi: Agnieszka Woźniak-Starak u boku tajemniczego mężczyzny. Czy znowu jest zakochana

Zerknij: Stacja TVN wydała oficjalne oświadczenie w sprawie aktorki Bożeny Dykiel. Czy sprawa jest już przesądzona